Hotline po-pá 8:30 - 17:00
+420 222 780 777
Server hosting
+420 777 777 470
Kontaktní formulář

Kontaktujte nás

Novinky

1.3. 2017

EET bylo jedním z velkých témat posledních měsíců v celé České republice. Pro naší společnost znamenalo především maximální nasazení celého týmu zákaznické podpory. Jen díky němu jsme úspěšně implementovali podporu pro komunikaci se servery Finanční správy na téměř 4 000 pokladen a počítačů u všech našich zákazníků. Poděkování patří nejen členům zákaznické podpory, ale hlavně všem našim zákazníkům za dlouhodobou důvěru v naše řešení WinShop.

více . . .

28.2. 2017

Byla slavnostně otevřena nová prodejna konceptu SKLIZENO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. včetně ON LINE konektoru na objednávkový systém hlavního dodavatele zboží.

více . . .

20.2. 2017

Společnost FERONA a.s. vybrala pro EET řešení na všech svých velkoobchodních provozovnách pokladní systém WinShop SQL Retail. Celé řešení je propojeno s centrálním ERP systémem společnosti.

více . . .

15.2. 2017

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. ve společnosti Pery. Společnost provozuje síť obchodů se značkovou obuví PERY shoes & bags a internetový obchod www.ipery.cz.

více . . .

1.2. 2017

Byla zahájena implementace pokladního systému WinShop Std. na prodejnách Náš Grunt. V prodejnách franšízového konceptu můžete nakoupit potraviny od malých a středních farmářů a lokálních výrobců.

více . . .

20.1. 2017

Byla zahájena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. do partnerských prodejen velkoobchodu s květinami – TULIPA. Mezi implementované sítě patří především prodejny DARUJ KVĚTINY.CZ a ABC KVĚTINY. Výhodou pro zákazníky velkoobchodu TULIPA je především automatické datové propojení, které umožňuje rutinní načítání nakupovaného zboží.

více . . .

1.1. 2017

Byla zahájena implementace obchodního a skladového systému WinShop Std. v ON LINE verzi ve společnosti JAMALL, která provozuje 27 prodejen s nábytkem po celé České republice. Implementované řešení bude propojeno s internetovým obchodem www.jamall.cz.

více . . .

10.12. 2016

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop SQL Retail pro tradičního českého výrobce křišťálových lustrů - společnost PRECIOSA. Krásu a dokonalost výrobků českých sklářů můžete obdivovat v novém Flagship Storu v Rytířské ulici v Praze

více . . .

24.10. 2016

Značka Vans patří mezi nejzásadnější action sportive a lifestylové značky. Dokáže oslovit svou jedinečností, unikátností, funkčností a také svou téměř padesát let trvající historií. Nyní si tuto značků můžete online nakoupit v novém eshopu www.vans-store.cz.

více . . .

12.10. 2016

Bibloo Concept Store je unikátní retailový projekt, který se nachází v kompletně zrenovovaném 4. patře OD Kotva. BIBLOO je fashion online obchod určený všem milovníkůmprémiových světových značek jako je Replay, Gant, Armani Jeans, Tommy Hilfiger nebo Napapijri. Bibloo Concept Store zvolil pokladní systém WinShop.

více . . .

6.10. 2016

Síť prodejen domácích a kuchyňských potřeb ACTION se rozrostla o další 2 prodejny. Prodejny můžete navštívit ve Zlíně a v Havlíčkově Brodě. Celá síť prodejen je řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

1.10. 2016

Síť prodejen luxusní obuvi a doplňků Beltissimo, se zozrostla o další prodejnu v OC Harfa na Praze 9. Jako pokladní systém zde byl instalován program WinShop Std.

více . . .

22.9. 2016

V obchodním centru OC Aupark, v Bratislavě byla otevřena nová prodejna společnosti X-Trading Retail s.r.o. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

18.9. 2016

Byl úspěšně implementován pokladní a skladový systém v prodejně Textil Školoudová v Liberci. Prodejna je vybavena pokladnami WinShop Std.

více . . .

16.9. 2016

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. v rodinném Zahradnictví Obora, patřící společnosti BENT CZ s.r.o.

více . . .

12.9. 2016

Pokladní systém WinShop Std. byl implementován v prodejně s luxusními šperky Pandora, společnosti APPENHILL s.r.o.

více . . .

3.9. 2016

Společnost Deman 91 s.r.o. otevřela novou prodejnu v OC Harfa s pokladním systémem WinShop Std.

více . . .

2.9. 2016

Společnost  JTH Fashion s.r.o, otevřela úspěšně další obchod. Prodejna je vybavena pokladní a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

1.9. 2016

Byla dokončena implementace pokladního, skladového a výrobního systému WinShop SQL v síti prodejen a restaurací konceptu MyFOOD.
Zákazník najde na provozovnách konceptu malé bistro, kavárnu i obchod s čerstvým i trvanlivým sortimentem a delikatesami. Nabídku spojuje filosofie poctivosti, zdravého životního stylu a vlastní výroby. Prodejny konceptu MyFOOD můžete navštívit v Praze v Karlíně, v Brně v OC Olympia, OC Vaňkovka, na Zelném trhu a v Holandské ulici.

více . . .

15.8. 2016

Síť prodejen s kancelářskými potřebami MC Pen se rozrostla o další dvě provozovny. Nově můžete navštívit prodejny MC Pen v Přerově a v Olomouci. Všechny prodejny sítě jsou vybaveny pokladním systémem WinShop Std.

více . . .

10.8. 2016

Mezi hlavní činnosti společnosti BOCUS a.s. patří živočišná a masná výroba společně s provozováním sítě prodejen masa a uzenin. Provozy masné výroby ( bourání, výrobu, expedici, včetně objednávek a fakturace ) řídí obchodní a výrobní systém WinShop SQL. V maloobchodních prodejnách byl implementován pokladní systém WinShop SQL Retail, který je propojen s váhami DIGI SM 500.

více . . .

5.8. 2016

Síť dietetických center NATURHOUSE je opět blíže svým zákazníkům. Nové prodejny mohou klienti úspěšného konceptu navštívit v Jičíně, Hradci Králové a v Senici na Slovensku. Celá síť prodejen a poradenských center je řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

1.8. 2016

Supermarkety potravin GUT v Mostě a v Litvínově jsou nově vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

20.7. 2016

V obchodním centru Flora v Praze byla otevřena nová značková prodejna obuvi TAMARIS. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

1.7. 2016

Byla na letišti Václava Havla, v nákupní zóně terminál 2, otevřena další prodejna značkových šperků a hodinek Style Avenue. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. Další prodejny konceptu Style Avenue můžete navštívit v Praze na Národní ulici, v Karlově ulici, v Mariánských lázních a nebo v Karlových Varech.

více . . .

20.6. 2016

Síť prodejen školních a kancelářských potřeb MC PEN se rozrostla o další prodejnu. Dvacátou první prodejnu můžete navštívit v OC Atrium na Karlově náměstí. Celou síť prodejen řídí pokladní a skladový systém WinShop Std.

více . . .

15.6. 2016

Síť dietetických center NATURHOUSE se opět rozrostla! Nové provozovny můžete navštívit a své stravovací návyky prokonzultovat v Praze, Rumunské ulici, v Bratislavě na Tolstého ulici a v Krnově. Všechny prodejny konceptu NATURHOUSE jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

10.6. 2016

Prodejny obuvi patří mezi časté uživatele systémů WinShop Std. Pokladní systémy WinShop Std. totiž jako jedny z prvních umožnili obchodníkům v České republice evidovat produkty do velikostí a do barev. Nově otevřené prodejny obuvi s našimi systémy jsou Obuv Šotek v Praze, Sokolovské ulici a W&R Obuv v OC Šantovka v Olomouci.

více . . .

30.5. 2016

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop SQL v prodejně a restauraci konceptu MY FOOD v pražském Karlíně. V restauraci MY FOOD najdete širokou nabídku specialit, připravených z maximálně čerstvých a sezónních surovin od lokálních dodavatelů, prodejna MY FOOD pak nabízí řadu produktů bez lepku, laktózy nebo raw produktů.

více . . .

15.5. 2016

Byl úspěšně implementován pokladní a skladový systém v prodejnách značkové italské módy UOMO NAPOLETANO. Prodejny jsou vybaveny pokladnami WinShop Std. Celý sortiment UOMO NAPOLETANO si můžete prohlédnout v prodejně v Truhlářské a Pařížské ulice v Praze.

více . . .

1.5. 2016

Byla dokončena implementace obchodního, výrobního a pokladního systému WinShop SQL do společnosti SeleVita s.r.o., které je dovozcem a zpracovatelem jihoamerického hovězího a zvěřiny. Jednotlivé komodity zpracovává ve svém výrobním závodě v Liberci, prodává velkoobchodním partnerům i na svých maloobchodních provozovnách.

více . . .

10.4. 2016

Byla dokončena implementace pokladního systému WinShop SQL Retail v zahradnickém centru Chládek na Praze 6. Pokladní systém WinShop SQL je ON LINE napojen na skladový a účetní systém KARAT. Propojením systémů WinShop SQL a KARAT vznikl silný nástroj pro řízení zahradnických center s vysokou „průchodností“ zákazníků.

více . . .

30.3. 2016

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. v prodejnách masa a uzenin MeatPoint. V prodejnách konceptu MeatPoint naleznete kvalitní české vyzrálé bio hovězí maso pocházející z ekologického chovu v Krušných horách. Prodejny můžete navštívit v Bubenečské ulici v Praze 6 a v ulici K Sídlišti na Praze 4.

více . . .

20.3. 2016

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. v dalších pěti značkových prodejnách se spodním prádlem TRIUMPH. Centrálně řízené prodejny partnera společnosti Triumph můžete navštívit v Ječné ulici a OC Nový Smíchov v Praze, OC Plaza v Plzni, v OC Variáda a OC Perla v Karlových Varech.

více . . .

10.3. 2016

Ve společnosti ARMATEX, která provozuje síť Armyshopů, byla ukončena implementace systému WinShop Std. Pokladní a skladový systém řídí z centrály síť 4 prodejen. Prodejny s armádním i jiným materiálem můžete navštívit ve Valašském Meziříčí, Kuníně, Kroměříži a v Holešově.

více . . .

5.3. 2016

Byla v OC PALLADIUM otevřena nová prodejna s dětskou obuví Crocodilino. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

1.3. 2016

Vážení zákazníci.

Rádi bychom Vás informovali o způsobu řešení legislativní povinnosti elektronické evidence tržeb (EET) v našich pokladních systémech WinShop. Pro všechny stávající zákazníky bude k dispozici upgrade pokladního systému WinShop, který zajistí plný soulad s platnou legislativou. Pro nové zákazníky bude již v základní verzi systému WinShop komunikace EET obsažena. O termínu distribuce upgrade Vás budeme na našich stránkách včas informovat.

více . . .

29.2. 2016

Ve Společnosti Steffel s.r.o. byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. s centrální FTP komunikací. Společnost patří k partnerům značky Triumph a její prodejny můžete navštívit v Košicích a v Žilině.

více . . .

20.2. 2016

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. v prodejnách Květiny Flora v Krnově a Bruntále a v zahradnickém centru Zahrada Flora v Úvalně. Centrální systém WinShop Std. s FTP komunikací řídí kromě samotného zahradnického centra i 3 prodejny v OFF Line režimu.

více . . .

15.2. 2016

Italská značková móda Harmont & Blaine je známá svými vysoce kvalitními výrobky, určenými pro celou rodinu. Od roku 2013 můžete pohodlné oblečení, boty a módní doplňky této značky zakoupit i v Praze. Prodejny Harmont & Blaine můžete navštívit na Můstku a ve Slovanském domě. Obě prodejnu a centrála společnosti jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

2.2. 2016

Na adrese eshop.realitywear.cz byl 1. února spuštěn nový eshop značek Camel Active, NZA, Ragman a Calamar. Jedná se převážně o pánskou módu, i když v poslední době se značka Camel Active zaměřuje i na ženy. Eshop využívá generování parametrických url a odesílání změny stavu objednávek pomocí SMS. Eshop je přímo napojen na skladový systém WinShop Std.

více . . .

29.1. 2016

Byla otevřena první prodejna konceptu SKLIZENO na Slovensku. Farmářské potraviny můžete nově nakoupit i v Suchém Mýtě v Bratislavě ! Prodejna je stejně jako ostatních 20 prodejen konceptu vybavena pokladnami a pokladním systémem WinShop Std. a váhami DIGI.

více . . .

19.1. 2016

Obchodní a pokladní systém WinShop Std. a internetový obchod W-ineshop byly implementovány ve společnosti ALBRA, nakladatelství a velkoobchodu s učebnicemi pro základní a střední školy. Společnost rovněž provozuje síť vlastních prodejen na území cele České republiky. Komunikace mezi prodejnami a centrálou je realizována systéme FTP komunikace.

více . . .

10.1. 2016

V masokombinátu Dolní Břežany byl do ostrého provozu uveden obchodní, skladový a výrobní systém WinShop SQL. Systém řídí všechny procesy ve výrobě, expediční procesy i komunikaci s odběrateli a sítí vlastních prodejen. V masokombinátu jsou nainstalovány nejmodernější dotykové PC terminály, propojené s váhovými systémy DIGI.

více . . .

20.12. 2015

Společnost BIOOBCHOD CZ dokončila implementaci pokladního a skladového systému WinShop Std. na všech svých maloobchodních provozovnách.Celá síť 12 prodejen je řízena centrálně pomocí FTP systému výměny dat.

více . . .

1.12. 2015

Pokladní a skladový systém WinShop Std. byl implementován v Zahradním centru Jelínek ve Veltrusech. Pokladní systém je instalován v síťové verzi s pokladnami DELL.

více . . .

23.11. 2015

Velkoobchodní a maloobchodní společnost Lillian Vassago nabízí na českém trhu širokou paletu zlatých i stříbrných šperků. Celý sortiment si můžete prohlédnout v prodejnách v Plzni a v Atriu Flora v Praze. Prodejny Lillian Vassago i centrála společnostia jsou řízeny obchodním systémem WinShop Std.

více . . .

10.11. 2015

Nová bageterie a bistro Bonvivan v Ústí nad Labem je vybaveno pokladním a skladovým systémem WinShop Std. Bistro Bonvivan Vám nabídne posezení v příjemném prostředí a široký sortiment snídaňových menu, baget a sendvičů.

více . . .

1.11. 2015

Byla, v obchodním centru Fontana v Teplicích, slavnostně otevřena první prodejna značkového textilu Bossini v České republice. Značka Bossini nabízí cenově dostupné oblečení pro volný čas. Centrála a prodejna jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

10.10. 2015

Významnou událostí v módní branži se stalo otevření vlajkové prodejny Marc O’Polo v Praze na Václavském náměstí.

Marc O’Polo je symbolem městského, ležérního životního stylu a nabízí svým zákazníkům prvotřídní neformální oblečení. Třípodlažní prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

8.10. 2015

Upozorňujeme zákazníky, aby si nespouštěli na pokladnách bez jakékoliv konzultace aktualizaci na operační systém Windows 10 na pokladnách se starým HW. Některý HW nemá aktuálně dostupné ovladače pro tento operační systém (jedná se zejména o tiskárny a zákaznické displeje).

více . . .

1.10. 2015

V průběhu září byly spuštěny eshopy www.klenotyaurum.cz a www.klenotyaurum.sk. Oba eshopy jsou propojeny se skladovým systémem WinShop SQL, se kterým online komunikují v reálném čase.

více . . .

10.9. 2015

Byla slavnostně otevřena první prodejna dětského značkového textilu Petit Bateau v Praze, v nákupní galerii Myslbek. Petit Bateau je ikonická značka, která se za 120 let své existence stala kultem. Byla založena ve Francii v roce 1893 a nabízí celou řadu oblečení a spodního prádla pro děti všech věkových kategorií. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop SQL.

více . . .

8.9. 2015

Vážení zákazníci,

Rádi bychom Vás informovali o změnách v naší společnosti.

Od 8.9.2015 došlo ke změně názvu společnosti APLS Praha s.r.o. na WinShop servis s.r.o. Zároveň se společnost WinShop software s.r.o. stala 100% vlastníkem společnosti WinShop servis s.r.o.

Tato opatření jsme přijali z důvodu zefektivnění servisních, obchodních a implementačních procesů systému WinShop našim klientům a zároveň pro posílení marketingové účinnosti obchodní značky WinShop.

Společnost WinShop servis s.r.o. se bude v budoucnosti věnovat především podpoře a servisu našich obchodních systémů, společnost WinShop software s.r.o. pak vývoji, obchodním případům a implementacím.

Všechny uzavřené servisní a smluvní vztahy zůstávají v platnosti i po výše provedených změnách.

Doufáme, že přijaté změny povedou k Vaší větší spokojenosti.

Management společnosti WinShop software s.r.o.

více . . .

1.9. 2015

Byla otevřena další prodejna sportovní sítě Fjällräven v OC PALLADIUM v Praze. Jedná se nejnovější prodejnou Fjällräven v České republice. Celá síť prodejen je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. V nové prodejně můžete vybírat z kolekcí Fjällräven, ale i ostatních značek outdoorového zboží

více . . .

20.8. 2015

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. do sítě prodejen PME Legend a Marlboro Classic nabízející značkové oblečení a doplňky. Všech 16 prodejen v České republice je vybaveno systémem WinShop Std. s FTP komunikací a jsou řízeny z centrály společnosti.

více . . .

10.8. 2015

Obchodní koncept Sklizeno se rozrostl o další dvě prodejny v Praze. Nové prodejny můžete navštívit v Jinonicích v budově AVIATICA a v obchodním centru Fénix. Obě prodejny jsou vybaveny obchodním a pokladním systémem WinShop Std. Celá síť Sklizeno čítá aktuálně 18 prodejen po celé České republice.

více . . .

20.6. 2015

Naše společnost oslavila o tomto víkendu 20 let své existence. Uplynulá léta jsme si připomněli v příjemném prostředí vinařství Přítluky (u našeho dlouholetého zákazníka). Doufáme, že budeme i v dalších letech spolehlivým partnerem nejen pro naše současné zákazníky ale i pro nové zájemce o pokladní a skladové systémy WinShop.

více . . .

15.6. 2015

Největší velkoobchodní supermarket vietnamských specialit, potravin a nápojů v České republice TAMDA FOODS otevřel svojí druhou provozovnu. Nově můžete nakupovat v Tamda Foods i v Brně. Oba supermarkety jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

10.6. 2015

Byla dokončena implementace pokladen a pokladního systému v prodejnách zdravé výživy a přírodních produktů společnosti BIOOBCHOD.CZ v Trutnově a v Brně. V Brně bylo současně otevřeno v paláci ALFA i Zdravé bistro. Všech 12 prodejen společnosti BIOOBCHOD.CZ je vybaveno pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s FTP komunikací.

více . . .

20.5. 2015

Byly slavnostně otevřeny dvě nové prodejny konceptu Style Avenue v Piešťanech na Slovensku. Prodejny Style Avenue nabízejí značkové šperky a bižuterii. Ostatní prodejny konceptu Style Avenue můžete navštívit v Karlových Varech, Mariánských lázních a v Praze. Prodejny používají pokladní a skladový systém WinShop Std.

více . . .

10.5. 2015

Museum Magic Garnet v Praze v Panské ulici vybralo pro řízení svých obchodních procesů pokladní a skladový systém WinShop Std. Muzeum je zaměřené na historické výrobky i moderní šperky od firmy Granát a.s. Turnov.

více . . .

30.4. 2015

Tento měsíc byly pokladní a skladové systému WinShop std. implementovány v 15 ti nových provozovnách. K novým uživatelům pokladen WinShop patří například značková prodejna HTC mobilních telefonů v Praze v Revoluční ulici, papírnictví MAGGIE, prodejna potravin COVERTIA v Praze na Kačerově, prodejna dárkových předmětů BELLA BORSA v Melantrichově ulici, prodejna luxusních kabelek v Domě Módy, prodejna fresch nápojů Rawvolution v Benediktské ulici, prodejny ARMANI a REPLAY ve Zlatém Jablku a v OC Forum v Liberci. Výčet nových klientů dokazuje velkou flexibilitu řešení WinShop a zároveň vzrůstající zájem o pokladní a skladovou evidenci v souvislosti s připravovaným zákonem o elektronické evidenci tržeb (EET), na který se naši vývojáři intenzivně připravují.

více . . .

1.4. 2015

Jako vybroušený diamant byl implementován pokladní a skladový system WinShop SQL na prodejny a do centrály společnosti Klenoty Aurum. Systém WinShop SQL zabezpečuje na všech 60 ti prodejnách Klenotů Aurum v Čechách i na Slovensku ON LINE pokladní a skladové procesy, velkoobchodní prodej a propojení s internetovým obchodem.

více . . .

20.3. 2015

Byla zahájena implementace pokladního a skladového systému WinShop SQL ve společnosti MASO JIKO. Společnost provozuje síť 20 ti prodejen masa a uzenin, které zásobuje především produkty vlastní výroby. Systém WinShop SQL byl implementován s váhami Mettler Toledo.

více . . .

15.3. 2015

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. do sítě obchodů MMA Shop. V kamenných obchodech a na eshopu společnosti můžete nakoupit vybavení pro bojové sporty, fitness, sportovní i módní oblečení.

více . . .

10.3. 2015

Byly dokončeny implementace prodejen Benetton v Teplicích, prodejen Bushman v Chebu a v OC Centrál na Kladně, prodejny Bioobchody v OC Centrál na Kladně a v Náchodě, Sklizeno v Praze , OC Harfa a ve Zlíně. Síť obchodů McPen se rozšířila o další prodejnu, kterou můžete navštívit v OC Centrál na Kladně. Všechny prodejny jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

25.2. 2015

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. v Zahradním centru a prodejně květin v Českém Krumlově. Obě provozovny jsou řízeny centrálně systémem FTP přenosů.

více . . .

15.2. 2015

Maloobchodní síť s dárkovými předměty společnosti SUVENYRY.COM s.r.o. se rozrostla o další prodejnu v Nerudově ulici v Praze. Prodejny společnosti jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

10.2. 2015

V obchodním centru Olympia v Brně můžete navštívit nově otevřené prodejny se značkovým textilem Wrangler a VANS. Obě prodejny jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

20.1. 2015

Společnost BIOOBCHOD.CZ, provozovatel sítě bio prodejen, zvolila pro řízení svého obchodování pokladní a skladový systém WinShop Std. BIOOBCHOD.CZ provozuje v České republice momentálně 10 prodejen. V prodejnách můžete nakoupit zdravé potraviny a nápoje, bezlepkové potraviny, čaje, bylinky, extrakty, doplňky stravy i přírodní kosmetiku.

více . . .

15.1. 2015

Společnost KULLA Zahradní centrum zvolila pro řízení svého zahradního centra a prodejny květin v OC BORY v Bratislavě pokladní a skladový systém WinShop Std.je provozován ve verzi ON LINE.

více . . .

10.1. 2015

Pokladní a skladový systém WinShop Std. byl nainstalován v nové prodejně VERSACE v obchodním centru Chodov v Praze.

více . . .

30.12. 2014

Dne 31.12.2014 budou uzavřeny naše kanceláře v Jenštejně. V akutních případech (omezení prodeje) volejte na telefonní číslo +420 777 777 474. Servisní zákazníci mohou volat na čísla uvedená v servisní smlouvě.

Děkujeme za pochopení.

více . . .

23.12. 2014

Nová verze se změnou sazby DPH systému WinShop Std. bude k dispozici od 29.12.2014. Objednávat upgrade je možné již nyní na mailu servis@winshop.cz. Cena upgrade je 2500,- kč bez DPH. Součástí upgrade jsou základní formuláře odpovídající aktuálně platné legislativě. Naši servisní zákazníci mají upgrade v rámci servisní smlouvy zdarma. Našim klientům, využívajícím službu serverhostingu nabízíme slevu 500,- kč. Je možné objednat úpravu formulářů na zakázku, cena bude stanovena dle našeho platného ceníku a náročnosti vyžádané úpravy.

více . . .

2.12. 2014

V obchodním centru Palladium v Praze byly otevřeny nové prodejny se značkovým zbožím VANS a NORTH FACE. Prodejny jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

25.11. 2014

Síť dietetických center NATURHOUSE se rozšířila o další provozovny. Nové prodejny konceptu můžete navštívit v Říčanech u Prahy, Bánské Bystrici a Nových Zámcích na Slovensku. Všechny prodejny Naturhouse jsou vybaveny pokladnami a pokladním systémem WinShop Std.

více . . .

15.11. 2014

Síť obchodů Under Armour otevřela svojí třetí prodejnu. Celá síť je řízena centrálně, pokladním a skladovým systémem WinShop Std. Under Armour se specializuje na sportovní oblečení a doplňky. Obléká širokou škálu sportovců, zejména profesionální atlety.

více . . .

20.10. 2014

Pokladní systém WinShop Std. byl nainstalován do další prodejny luxusních šperků společnosti BENY s.r.o. v OC Quadrio. Řešení WinShop pro zlatnické provozovny nabízí mimo jiné evidenci zásob ve dvou měrných jednotkách, automatický tisk malých zlatnických etiket a komunikaci se zlatnickými váhami.

více . . .

10.10. 2014

Síť Fresh barů BubbleMania se rozšířila o 14. provozovnu. Celou síť řídí pokladní a skladový systém WinShop Std. Na provozovnách jsou instalovány intuitivní dotykové pokladny s přehledným systémem výběru prodávaných položek.

více . . .

11.9. 2014

Dnes byl spuštěn nový internetový obchod Davidsport.cz. Na eshopu naleznete značky Sportalm a Goldbergh, které nabízí luxusní módu na hory. Internetový obchod je napojen na pokladní systém WinShop std.

více . . .

20.8. 2014

V obchodním centru Chodov byla otevřena prodejna STEFANEL s luxusní italskou módou. Prodejna je řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

1.8. 2014

V Praze 5, ulici Nádražní u metra Anděl, byla otevřena první prodejna společnosti DELMART. Vybrat si zde můžete ze široké nabídky kvalitních potravin a pochutnat si na sendvičích nebo salátech v bistru, navazujícím na samoobslužnou prodejnu. Prodejna i bistro jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop SQL Retail.

více . . .

25.7. 2014

Síť fresh barů BUBBLE MANIA vybrala pro řízení skladového hospodářství a pokladního prodeje systém WinShop Std. s FTP komunikací. Prodejny vybavené pokladním a skladovým systémem WinShop Std. můžete navštívit v Ústí n/L, Neratovicích a v Olomouci. Fresh bary nabízejí pestrou paletu ovocných a mléčných čajů, které Vám dle přání obsluha namíchá v řadě příchutí.

více . . .

15.7. 2014

Společnost VERSACO, provozovatel sítě papírnictví Mc PEN, otevřela úspěšně další obchod. Prodejna je vybavena pokladní a skladovým systémem WinShop Std. s FTP komunikací. Novou prodejnu můžete navštívit v AFI Palác Pardubice.

více . . .

5.7. 2014

Úspěšný koncept farmářských produktů SKLIZENO se rozšířil o další prodejnu v Brně. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. a váhami DIGI. Prodejnu můžete navštívit v OC Campus Square.

více . . .

1.7. 2014

V Ostravě a v Hradci Králové byly slavnostně otevřeny nové prodejny značkové módy Wrangler a LEE. Obě prodejny jsou řízeny pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s přímou komunikací s dodavatel obou značek.

více . . .

1.6. 2014

Společnost Látky Mráz, provozovatel eshopu www.latky.cz a dodavatel široké palety látek a textilní galanterie, implementoval pokladní a skladový systém WinShop SQL také na všech svých prodejnách. Byla tím dokončena druhá fáze implementace v této společnosti, která následovala po nasazení systému ve velkoobchodu a pro řízení prodeje eshopu. Prodejny Látky Mráz můžete navštívit v OC Šestka, v Haškově ulici na Letné, v Košické ulici na Praze 10 nebo v Kralupech n/V.

více . . .

5.5. 2014

Byla otevřena nová prodejna VESPO Obuv v Jičíně. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std., můžete ji navštívit na Husově ulici, a vybrat si ze širokého sortimentu značkové obuvi.

více . . .

20.4. 2014

Společnost Réva Rakvice, tradiční výrobce jakostních vín, otevřela další vinotéku v Praze. Novou vinotéku naleznete ve vestibulu stanice Metra Černý Most. Prodejna je vybavena pokladní a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

7.4. 2014

Začátkem měsíce byl nově spuštěň eshop eukanuba-shop.sk, který je kompletně lokalizován do slovenského jazyka. Internetový obchod je propojen se skladovým hospodářstvím WinShop SQL.

více . . .

2.4. 2014

Německá módní značka Buffalo nabízí trendovou obuv mnoha různých stylů a střihů. První obchod této značky můžete navštívit i v Praze U Obecního domu. Prodejna je vybavena pokladním a obchodním systémem WinShop Std.

více . . .

20.3. 2014

Společnost Storge, velkoobchod s řezanými a hrnkovými květinami, slavnostně otevřela v Praze již svoji druhou velkoobchodní provozovnu. V arealu VGP v Horních Počernicích je na ploše 7 000 m2 k dispozici široký sortiment řezaných květin, hrnkových květin a aranžerských potřeb. Celý velkoobchod s 10 pokladnami a 5 PC v zázemí je řízen pokladním a skladovým systémem WinShop SQL, který je ON LINE propojen s centrálou v Brně a B2C obchodem www.storge.cz

více . . .

15.3. 2014

V Praze můžete navštívit již třetí prodejnu NAPAPIJRI. Napapijri je značka italského původu a severské image. Úspěšně kombinuje jedinečný ležérní styl se sportovním, inspirovaným dobrodružstvím a polárními průzkumníky. Značkový textil NAPAPIJRI můžete nakupovat v prodejnách OC Palladium, OC Nový Smíchov a OC Chodov v Praze. Všechny prodejny jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

6.3. 2014

Drogerie Martina v novém kabátě. Po delší době byl kompletně přepracován celý layout a nahradit tak již na dnešní dobu nevyhovující rozložení eshopu. Nově je postaven eshop na verzi W-ineshop 3.7. Více naleznete na www.drogeriemartina.cz

více . . .

2.3. 2014

Francouzskou módní značku obuvi a doplňků minelli si můžete v Praze vybírat v dalším obchodě. Novou prodejnu značkové obuvi naleznete v OC Myslek. Všechny prodejny minelli i eshop řídí pokladní a skladový systém WinShop Std.

více . . .

28.2. 2014

Společnost EMAMASO s.r.o. otevřela svojí první prodejnu kvalitního masa a uzenin. V nabídce naleznete různé druhy čerstvého nebo vyzrálého hovězího masa od českých farmářů. Prodejnu můžete navštívit v Dlouhé ulici v Praze. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop SQL.

více . . .

20.2. 2014

Nová prodejna šperků SWAROVSKI byla slavnostně otevřena v Bratislavě v OC Aupark. Je to již 4 prodejna tohoto konceptu na Slovensku, která je řízena ON LINE pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více . . .

20.1. 2014

Světoznámá módní značka DKNY (Donna Karan New York) otevřela v Praze nové franšízové prodejny. Pro řízení prodejen byl vybrán pokladní a skladový systém WinShop Std. Prodejny můžete navštívit v Železné ulici v Praze a v OC Arkády.

více . . .

15.1. 2014

V kadeřnickém salonu RED byl úspěšně implementován pokladní a rezervační systém WinShop SQL SALON. Systém WinShop umožňuje uživatelům řídit všechny procesy v kadeřnickém salonu od objednávek klientů, oceňování služeb, spotřeby surovin až po automatizovanou tvorbu prodejních dokladů.

více . . .

0 ks
Košík: 0,00