Hotline po-pá 8:30 - 17:00
+420 222 780 777
Server hosting
+420 777 777 470
Kontaktní formulář

Kontaktujte nás

Aktuality

Versaco s.r.o.- přechod na WinShop SQL

28.8.2019 13:07

Společnost Versaco s.r.o., která provozuje celkem 33 prodejen McPen, v srpnu úspěšně přešla na systém WinShop SQL. Všechny prodejny tak používají pokladní systém WinShop Std., který online komunikuje s centrálou WinShop SQL. Papírnictví McPen je významným distributorem kvalitních školních a kancelářských potřeb. V nabízeném sortimetnu zákazníci najdou pestrou nabídku papírenského a dárkového zboží - od kreativních potřeb, přes potřeby na párty či piknik až po luxusní psací potřeby.

více...

Nový eshop www.asoto.cz

17.7.2019 11:24

Nově spuštěný e-shop www.asoto.cz nabízí širokou škálu módy, která zahrnuje také outdoorové, trekingové, volnočasové, městské oděvy a obuv. Společnost Asoto působí na trhu s pracovní obuví a oděvy více jak 20 let, je autorizovaný prodejce a dovozce pouze vysoce kvalitního zboží předních světových značek, které si jeho uživatelé cení pro mimořádnou funkčnost, pohodlí, bezpečnost a dokonalé řemeslné zpracovaní za ceny, které jinde nenajdete. V její nabídce naleznete značky jako Grisport, Ardon, Portwest, Sixton, Exena, FTG, SIR Safety, Albatros, Ducati Safety, ISSA, Delta Plus, Kapriol, Demar, Camminare, Olang, Merrell, Salomon, Alpine Pro, Regatta, Rieker a mnoho dalších. Společnost využívá náš internetový obchod IneShop a pokladní systém WinShop Std. pro všechny své skladové a obchodní operace.

více...

O2 Pražská štafeta

26.6.2019 13:41

Výzvy jsou fajn. Náš "běžecký tým" se nenechal zastrašit tropickým počasím a úspěšně zdolal O2 Pražskou štafetu, která se konala 25.6.2019. Časy byly nad očekávání skvělé a pozitivní nálada nás neopustila. Myšlenka 4. ročníku O2 Pražské štafety, která se nesla ve znamení svobody, odvahy a přátelství nám je moc sympatická. Příští rok zas:)

více...

Slovenský parlament schválil posunutí termínu povinného použití eKasy až do konce roku 2019!

26.6.2019 12:01

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o aktuální situaci v problematice spuštění on-line evidence tržeb na Slovensku. Vzhledem k vzniklému chaosu a nedostatečnému pokrytí trhu s on-line pokladnami se slovenská vláda nejdříve rozhodla schválit novelu zákona, která posouvá termín povinného použití eKasy do 30.září 2019. Podmínkou odložení povinnosti použití eKasy bylo stanovena, že podnikatel musí mít doloženou závaznou objednávku u certifikovaného výrobce eKasy a musí do 30.6.2019 požádat o přidělení kódu on-line registrační pokladny. Slovenský parlament však aktuálně schválil posunutí termínu povinného použití eKasy až do konce roku 2019 a zároveň vypustil podmínku objednání pokladny do 30.6. 2019! Společnost Varos Trade s.r.o. se kterou dlouhé roky spolupracujeme a která je významným tradičním dodavatelem fiskálních zařízení bohužel do dnešního dne, i přes veškerá ujištění z jejich strany, zatím platný certifikát nedostala. Stejně tak náš další partner, dodavatel fiskálních zařízení Pegas nemá platnou certifikaci. Můžeme pouze spekulovat o důvodech proč tomu tak je, ale není možné už déle čekat a znejišťovat tím naše zákazníky. Nenechali jsme tedy raději nic náhodě a připravili funkční nové propojení s vybranými již certifikovanými výrobci. Jedním z nich je společnost Portos eKasa. U tohoto dodavatele můžete již teď zadat závaznou objednávku. Kontakty pro objednávky: Portos eKasa www.ninedigit.sk info@ninedigit.sk Tel. 00421903603787 AV Servis sro Kresankova 12 Bratislava 84105 tel. 0903 469 875, 0903 445 787 Juraj Málach +421 903 603 787 Máme také rozjednáno propojení s dalším dodavatelem, společností Axis. O případných dalších změnách či krocích, které je nutné pro splnění legislativy v tomto ohledu podniknout, vás budeme aktuálně informovat.

více...

Nový eshop značky Bossini

27.5.2019 10:18

Nový eshop značky Bossini ctí heslo společnosti a to „Be Happy!“. Motto se odráží v jednotlivých kampaních a značkové oblečení a doplňky v nabídce jsou plné barev a vtipných potisků. Společnost nabízí ve svém konceptu zákazníkům pohodlné a uvolňující nákupní prostředí svých kamenných prodejen. V tomto duchu byl také zpracován celý koncept nového eshopu www.bossini.eu a společnost tak rozšiřuje běžnou nabídku služeb. Značka Bossini tak i nadále nabízí svým zákazníkům standart, na který jsou zvyklí. Společnost využívá náš internetový obchod W-ineshop a pokladní systém WinShop Std. pro všechny své skladové a obchodní operace.

více...

Thema Trade s.r.o. Golfcentrum

10.5.2019 10:36

V průběhu dubna a května 2019 jsme instalovali náš systém na další pokladny společnosti THEMA TRADE s.r.o. Ta působí na trhu od roku 2011 a nabízí široký sortiment kvalitního golfového vybavení všech značek, mimo prodeje nabízí také fitting holí a míčů. Zajišťují servis holí a elektrických vozíků, potisk golfových míčků, markovátka na míru a mnoho dalšího. Jako jednu ze svých služeb pro své zákazníky nabízí také pořádání společenských či golfových akcí. Společnost ve svých prodejnách používá pokladní systém WinShop Std.

více...

Rozšíření provozoven konceptu Footshop

5.4.2019 10:14

V průběhu jara jsme instalovali náš systém do několika provozoven Footshop s.r.o. v Praze nebo v Bratislavě. Filosofie společnosti je spojování kultury, subkultury, skupiny i jednotlivce v jednu velkou rodinu, jejíž společnou láskou je láska k teniskám. Společnost se zaměřuje na prodej exkluzivních limitovaných produktů, mimo jiné ale také organizuje vlastní eventy a tvoří vlastní kolekce. Nejedná se v žádném případě jen o prodejny s obuví, Footshop je myšlenka a styl, tvůrci spolupracují s mezinárodními značkami a umělci a produkují audiovizuální obsah. Společnost ve svých provozovnách využívá pokladní a skladový systém WinShop SQL.

více...

Upgrade systému WinShop Std. a SQL – reagujeme na změny v Daňovém balíčku

1.4.2019 06:30

Dne 1.4.2019 vešly v platnost změny Zákona o dani z přidané hodnoty, představené v Daňovém balíčku pro rok 2019.

více...

Nový eshop GD Design

29.3.2019 11:55

Spustili jsme nový eshop značky GD Design. Firma působí na českém trhu od roku 1997. Od samotného počátku se zaměřuje především na výrobu a prodej svíček. Postupně ale rozšiřovala sortiment tak, aby nabídkou uspokojila i nejnáročnějšího zákazníka. V sortimentu mimo svíček najdete také nábytek, interiérové doplňky všeho druhu a materiálů a dárkové zboží. Samozřejmostí je taky pravidelné doplnění sezónní nabídky k příležitostem jako jsou Vánoce, Velikonoce, Valentýn apod. Společnost využívá náš internetový obchod W-ineshop a pokladní systém WinShop Std. pro všechny své skladové a obchodní operace.

více...

FREDDY PANTROOM v OC Chodov

29.3.2019 10:16

Instalovali jsme pokladnu s naším systémem již v druhé prodejně s kalhotami značky FREDDY v ČR, tentokrát v Obchodním centru Chodov v Praze Značka nabízí ve svých obchodech FREDDY PANTROOM především sdámské a pánské kalhoty se speciálním střihem. Na českém trhu se již úspěšně zabydlela a ve svých prodejnách používá společnost pokladní systém WinShop Std.

více...

Rozšíření prodejny společnosti Steinhauser, s.r.o.

14.3.2019 14:33

Společnost Steinhauser s.r.o. se nadále rozšiřuje, a tak přibývají naše i instalace našeho systému na pokladnách. Tentokrát se jednalo o novou pokladnu v prodejně v Blansku, která je rovněž kompletně řízena prostřednictvím našeho systému WinShop SQL. Značka Steinhauser stojí na našich tradičních základech, je symbolem moderní masné výroby.

více...

Nové prodejny NATURHOUSE

13.3.2019 12:35

V roce 2019 jsme pokračovali v instalaci našeho pokladního a skladového systému do sítě prodejen skupiny NATURHOUSE, tentotkrát se jednalo o prodejny ve Valašském Meziříčí, Havlíčově Brodě a také na Slovensku, zde prodejny provozuje společnost NATUR SLOVAKIA, spol. s.r.o. Stejně jako u ostatních poboček skupiny, byly i zde instalovány pokladní a skladové systémy WinShop Std.

více...

Nový design www.mirrorshop.cz

25.1.2019 12:25

Klenotnictví Mirrorshop patří mezi naše významné zákazníky. Na přelomu roku jsme dle přání kompletně přepracovali design jejich eshopu https://www.mirrorshop.cz. Hlavním požadavkem zákazníka bylo upravit vzhled eshopu tak, aby působil moderně, čistě a s co největším důrazem na kvalitu a krásu šperků, které klenotnictví má ve svém sortimentu. V jejich široké nabídce šperků naleznete vždy aktuální kolekce od značek DYBERG/KERN, TI SENTO MILANO a X JEWELLERY.

více...

Nová prodejna THE STORE

4.1.2019 14:58

Společnost Alize Fashion House Praha otevřela novou prodejnu konceptu THE STORE v Praze. V kamenných obchodech a na eshopu www.the-store.cz naleznete kousky z módních mol, na které v jiných obchodech nenarazíte a na které se v The STORE specializují. Jednou z hlavních myšlenek značky je: „Kombinujte a bavte se!“. I v nové prodejně společnost využívá internetový obchod W-ineshop a pokladní systém WinShop Std.

více...

Nové prodejny značky SABON

10.12.2018 11:31

V listopadu jsme instalovali náš pokladní systém ve dvou prodejnách značky SABON. A to v obchodních centrech Paladium a Arkády. Značka SABON společnosti MFE Trade s.r.o. začala svůj příběh klasickou ruční výrobou mýdel podle 70 let staré australské receptury, a to mýdel prodávaných v čerstvém stavu na váhu. Její sortiment se postupem času značně rozrostl a dnes již jsou její obchody plné barevných krabic s krémy, flakónů s vůněmi a samozřejmě i luxusních mýdel. Již od počátku vnímá SABON jako ústřední motiv a náladu svých produktů především přírodu a náš vzah k ní. Při výrobě používá čistě přírodní ingredience a ve všech procesech zohledňuje ochranu prostředí, ve kterém žijeme. Společnost využívá pokladní systém WinShop SQL.

více...

Nová prodejna Klenoty AURUM

10.12.2018 11:29

Značková prodejna Klenoty AURUM byla otevřena také v centru OUTLET ARENA MORAVIA. I zde jsme instalovali pokladní systém WinShop SQL, stejně jako v ostatních značkových prodejnách. Již přes 60 let jsou Klenoty AURUM jedním z jasných cílů pro výběr kvalitního a originálního šperku či hodinek, ať už jako dárek, k významné události nebo jen tak pro radost, když je třeba do přinést si do běžného dne něco krásného.

více...

Nový eshop značky Alizé Fashion House

20.11.2018 15:23

Spustili jsme nový eshop značky Alizé Fashion House www.alize.sk. Značka Alizé je na trhu již 12 let a je jasnou volbou pro nákup luxusních značek jako Valentino, Versace, DSquared2, Victoria Beckham, Vivienne Westwood nebo Brunello Cucinella. V obchodě a na eshopu naleznete kousky z módních mol, na které v jiných obchodech nenarazíte. Jednou z hlavních myšlenek značky je: „Kombinujte a bavte se!“. Společnost využívá internetový obchod W-ineshop a pokladní systém WinShop Std.

více...

Nová prodejna VIA ROMA BAGS

19.11.2018 11:38

Značka VIA ROMA FASHION s.r.o. využívá nově systém WinShop STD i ve své prodejně v OC Harfa. Obchody VIA ROMA BAGS nabízí široký výběr zboží přes kufry od Jaguar a National Geographic, kožené kabelky, tašky, aktovky, dětské kufry batohy, psaníčka, peněženky a samozřejmě také koženou galanterii.

více...

Síť provozoven Naturhouse na Slovensku

19.11.2018 09:41

Dvě nové provozovny dietetické centrum skupiny NATURHOUSE byly otevřeny na Slovensku ve městech Nitra a Zvolen. Prodejny zde provozuje společnost NATUR SLOVAKIA, spol. s.r.o. a stejně jako u ostatních poboček skupiny, jsou i zde instalovány pokladní a skladové systémem WinShop Std.

více...

Nová prodejna McPen

12.11.2018 09:56

Společnost Versaco s.r.o. je provozovatelem sítě prodejen papírnictví McPen. V jejich sortimentu naleznete nejen klasické papírnické zboží, ale také dárkové předměty, potřeby pro kreativní tvoření, párty a piknik, foto a příslušenství a sortiment luxusních psacích potřeb. Mezi známé značky, které společnost nabízí patří například Herlitz, Centropen, Koh-i-noor, Pentel, Pilot, Parker, Pelikan, Stabilo, Pritt, Maped a mnoho dalších. Společnost se neustále rozšiřuje a aktuálně otevírá novou prodejnu v Olomouci. Nové prodejní místo je stejně jako ostatní kamenné prodejny vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop STD s FTP komunikací.

více...

Nová prodejna značky Vans

9.11.2018 15:30

Společnost Espace Retail nabízí ve svých značkových prodejnách sportovní, outdoorovou a městskou módu. Espace Retail momentálně provozuje 14 prodejen v České republice a 2 na Slovensku – mezi ně patří i oficiální monobrandové obchody Vans. Novou prodejnu s touto značkou teď společnost otevřela v OC Olmypia Brno. Ve svých prodejnách používá společnost pokladní systém WinShop Std.

více...

Tamda Foods s.r.o.

9.11.2018 08:33

Největší velkoobchodní supermarket vietnamských specialit, potravin a nápojů v České republice TAMDA FOODS se i nadále rozšiřuje. Své prodejní kapacity posílil o 7 nových pokladen. Ty jsou v obou supermarketech vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Nový eshop společnosti BENY, spol. s r.o.

6.11.2018 08:40

Spustili jsme nový eshop pro společnost BENY, SPOL. S R.O.. Na adrese www.hodinky-beny.cz najdete luxusní hodinky značek, které jsou světovým synonymem kvality. Společnost využívá internetový obchod W-ineshop a pokladní systém WinShop Std.

více...

TONAK - nové provozovny

26.10.2018 13:35

Společnost TONAK se dále rozrůstá. Svůj sortiment klobouků nově nabízí v dalších 3 provozovnách - v Novém Jičíně, Ostravě a Strakonicích. I v nich jsme tedy instalovali WinShop Std., který společnost využívá i ve svých ostatních prodejnách.

více...

Nová mobilní verze pro GARA BOARDS

18.10.2018 15:04

Splitboard Gara je ryze český produkt. Společnost si stojí za individuálním přístupem k zákazníkovi, který jim umožňuje dodat prkno, které maximálně vyhovuje všem požadavkům a sedí jako žádné jiné. Společnost Gara Splitboards začala vytvářet psát svůj příběh už v roce 2008 v Krkonoších. Za jejím vznikem stojí čistá vášeň pro snowboarding a touha umožnit podobným nadšencům svobodně se pohybovat ve volné přírodě a mimo sjezdovky. Společnost využívá internetový obchod W-ineshop a pokladní systém WinShop Std.

více...

Luisa Spagnoli - nová prodejna

10.10.2018 09:26

Instalovali jsme WinShop Std. také do dalšího obchodu se Luisa Spagnoli. Butik přináší nadčasovou elegantní a italským šmrncem podtrženou dámskou módu. Nabízí všem zákazníkům zážitek z nakupování, spojený se skvělým „ponákupním“ servisem. Pro nový butik si koncept vybral Železnou ulici v Praze 1.

více...

Nová prodejna NATURHOUSE

9.10.2018 10:00

Nová dietetické centrum skupiny NATURHOUSE bylo otevřeno také v Povážské Bystrici, prodejnu provozuje společnost Megsys s.r.o. a stejně jako ostatní pobočky skupiny, jsem i zde naistalovali pokladní a skladový systémem WinShop Std.

více...

Nová prodejna skupiny GUESS

8.10.2018 07:59

Nově otevřená prodejna skupiny GUESS v nákupním centrum Galerie Vaňkovka v Brně má již také instalovaný pokladní systém WInshop SQL. Pokladní systém pracuje online v reálném čase. SQL databáze jsou replikovány mezi prodejnami a řídící centrálou.

více...

TONAK - nová prodejna

3.10.2018 14:09

Společnost TONAK otevřela novou prodejnu s jejich originálními a stylovými klobouky, tentokrát v Obchodním centrum Chodov. I v něm bude společnost využívat náš pokladní systém, a tak jsme instalovali WinShop Std. i zde, aby bylo zajištěno dostatečné datové propojení s centrálou a možnosti skladové evidence i prodeje stejný jako v jiných prodejnách.

více...

W&R obuv, spol. s r.o. - přechod na WinShop SQL

2.10.2018 09:47

Náš dlouhodobý zákazník W&R obuv, spol. s r.o. v minulém týdnu úspěšně přešel na systém WinShop SQL. Databáze SQL jsou replikovány mezi prodejnami a řídící centrálou. Pokladní systém si poradí s případnými výpadky internetového spojení nebo komunikace se serverem a pokladny mohou také pracovat v lokálním režimu. Zároveň byly všechny eshopy ( www.svetbot.cz, www.rieker-eshop.cz a www.wrobuv.cz ) převedeny do online režimu.

více...

Radostná kuchyně

1.10.2018 09:09

Dokončili jsme instalaci systému WinShop Std. pro Radostnou kuchyni. Prodejna s teplým bufetem sídlí na adrese Kodaňská, Praha 10 a můžete zde nakoupit základní potraviny pro vegany, vegetariány, ale i potraviny bezlepkové. Při návštěvě budete mít také možnost si na místě umlít mouku z na místě zakoupeného obilí a posbírat tipy a rady pro zdravé vaření. Více informací také brzy naleznete na http://www.radostnakuchyne.cz/

více...

Nový eshop LucyTo

27.9.2018 10:13

Spustili jsme nový eshop pro obchod LucyTo. Na www.lucyto.cz najdete nejen dámské a pánské spodní prádlo, ale také loungewear kvalitních značek jako Ralph Lauren, Calvin Klein nebo Tomy Hilfiger. Společnost využívá internetový obchod W-ineshop a pokladní systém WinShop Std.

více...

Certifikace u ČMI pro modul Welmec – Dialog0xWSMonitor

21.9.2018 10:00

Naše společnost úspěšně dokončila certifikační řízení u Českého metrologického institutu pro modul Welmec – Dialog0xWSMonitor. Certifikovaný modul Welmec – Dialog0xWSMonitor zaručuje legislativní soulad se směrnicemi vydanými sdružením Welmec o pravidlech legální metrologii a o souladu s evropskou legislativou (zejména směrnicí NAWID). Předmětem implementace certifikované komunikace pokladního systému WinShop s kontrolní váhou je instalace modulu Welmec – Dialog0xWSMonitor na každé pokladní PC, ke kterému je připojena kontrolní váha a nebo váho skener a vydání prohlášení o shodě v souladu s potvrzením ČMI, že váha splňuje požadavky pro komunikaci dle pravidel WELMEC.

více...

Barber Shop - Obchodní centrum Arkády

13.9.2018 11:45

Dokončili jsme další instalaci v již třetí provozovně Barber Shopu, tentokrát v Obchodním centru Arkády. Koncept Barber Shopů nabízí svým klientům tradiční pánská holičství s profesionální péči. Všechny salóny nového konceptu využívají pokladní a skladový systém WinShop Std.

více...

PFB Concept Czech s.r.o. - nová prodejna

12.9.2018 09:30

Realizovali jsme první instalaci v prodejně společnosti PFB Concept Czech s.r.o. v Brně. Společnost se zabývá prodejem značkového oblečení a pro své procesy využívá systém WinShop Std.

více...

Fashion Station

3.9.2018 09:45

Na začátku září byla dokončena instalace u společnosti Fashion Station s.r.o. Firma se zaměřuje na prodej originální a nápadité módy evropských značek, přičemž hlavním výběrovým kritériem je zajímavý styl a cenová dostupnost. Společnost využívá Winshop Std. společně se server hostingem centrály a pokladen.

více...

COSA BELLA

25.8.2018 15:38

Společnost COSA BELLA a její prodejny s luxusním spodním prádlem a také zbožím kolekce sleepwear a loungewear mají od srpna 2018 plošně implementované řešení pokladního systému WinShop Std. v ON LINE verzi. Systém tedy zabezpečuje jak skladovou evidenci tak pokladní prodej.

více...

MichFil HOLDING - druhá prodejna

22.8.2018 21:04

Instalovali jsme pokladní systém také do druhé prodejny společnosti MichFil HOLDING na Senovážném náměstí.

více...

TONAK

20.8.2018 13:20

Společnost TONAK si vybrala pro řízení svých značkových obchodů s originálními a stylovými klobouky pokladní a skladový systém WinShop Std. Ten zabezpečuje skladovou evidenci, prodej i datovou komunikaci s centrálou společnosti. Prodejny TONAK můžete navštívit v Praze v pasáži KORUNA, v Žatecké ulici a v Českých Budějovicích v Široké ulici a také v jejich Concept Store v Ostravě v centru Forum Nová Karolina.

více...

Perleť, s.r.o.

16.8.2018 13:25

Instalace systému Winshop STD. v prodejně klenotů a suvenýrů v Maiselově ulici v Praze.

více...

JOLLEO COMPANY – Plzeň

15.8.2018 11:55

Instalace pokladního systému Winshop STD. do prodejny klenotnictví JOLLEO COMPANY.

více...

Freshbedýnky

15.8.2018 08:30

Freshbedýnky jsou partnerem SKLIZENO Foods. Jejich společným cílem je vybudovat fungující, živý trh s dostupnými BIO potravinami. BIO chtějí jako všeobecný standard, a to nejen z pohledu udržitelnosti krajiny, ale také z celostního výživového hlediska. V srpnu jsme komplexně vyřešili jejich skladové a expediční procesy a implementovali jsme systém WinShop SQL a WinShop expediční terminály s váhovými systémy DIGI.

více...

Naturhouse - pobočka Most

12.8.2018 11:15

Instalovali jsme pokladní systém také v další pobočce konceptu Naturhouse v Mostě.

více...

Nová prodejna konceptu FADE

10.8.2018 16:24

Instalovali jsme pokladny se systémem Winshop SQL do nové prodejny konceptu FADE.

více...

Maso Jiko - nová prodejna

7.8.2018 15:57

Instalace pokladního systému WinShop SQL do nové provozovny stále se rozšiřující spoleřnosti MASO Jiko v ulici Vršovická v Praze 10.

více...

Prominent - dvě nové prodejny

5.8.2018 20:53

Instalovali jsme pokladní systém WinShop SQL pro 2 prodejny společnosti Prominent.

více...

Aeronautica Militare - Nový eshop

23.7.2018 17:04

Nově spuštěný eshop s oblečením italské značky Aeronautica Militare.

více...

NATURHOUSE - Nově otevřeny dvě pobočky

30.5.2018 16:53

Nově otevřeny dvě pobočky franšízové sítě NATURHOUSE na Slovensku.

více...

ATTRATTIOVO

29.5.2018 16:53

Nová prodejna Attrattivo v OC Nový Smíchov https://www.attrattivo.cz/cs/

více...

N & L Leonardo

28.5.2018 16:52

Instalace pokladního systému pro zlatnictví v Karlových Varech.

více...

STYLE AVENUE

25.5.2018 16:52

Instalace pokladního systému WinShop Std. pro další pobočku v Českém Krumlově.

více...

BARBERSHOP Flora

22.5.2018 16:51

Pro nově vznikající síť barbershopů jsme implementovali pokladní systém včetně rezervačního kalendáře.

více...

Městys Rataje nad Sázavou

20.5.2018 16:51

Implementace pokladního systému pro obecní prodejnu potravin.

více...

Obuv Eva Bílková

18.5.2018 16:50

Rodinná firma provozující prodejní síť se značkovou obuví si vybrala obchodní a pokladní systém WinShop pro všechny svoje prodejny.

více...

Prague thestyleoutlets Tuchoměřice

12.5.2018 16:49

V rámci otevření nového outletového centra jsme dodali pokladní systém mimo jiné do prodejen Triumph, Trussardi, Bambinissimo, Versace Guess .

více...

GDPR

7.5.2018 17:57

Co mohu udělat pro to, abych měl WinShop Std. lépe chráněn před nežádoucími úniky dat o fyzických osobách a vyhnul se tak finančním sankcím ze strany Úřadu na ochranu osobních údajů?

více...

GUESS

2.5.2018 16:49

Instalace nové prodejny v rámci obchodní sítě GUESS a CalvinKlein.

více...

BARBERSHOP Smíchov

20.4.2018 16:48

Pro nově vznikající síť barbershopů jsme implementovali pokladní systém včetně rezervačního kalendáře.

více...

Baby Prestige

16.4.2018 16:48

Dodávka pokladního systému WinShop pro specializovanou prodejnu pro děti a maminky v OD Kotva.

více...

Obuv Lili

15.4.2018 16:46

Instalace pokladního systému WinShop Std. pro 6 prodejnu v Praze.

více...

mc|pen

10.4.2018 16:46

Nově otevřená prodejna v Praze - OC Fénix. Instalace pokladního systému WinShop Std.

více...

FJALLRAVEN

3.4.2018 16:45

Upgrade obchodního systému WinShop na nyšší verzi SQL. Součástí komplexního řešení je obchodní systém včetně přímo integrovaného eshopu. www.fjallraven-shop.cz

více...

911 s.r.o.

25.3.2018 16:43

Instalace celkově už 6 prodejny GUESS a Calvin Klein v Bratislavě.

více...

TRIEXPERT

20.3.2018 16:37

Implementace pokladního systému WinShop pro celkově osmou prodejnu v Hradci Králové. Se společností úspěšně Triexpert spolupracujeme od roku 2011. Součástí řešení je pokladní a skladový systém včetně komunikace s eshopem.

více...

POWEPRINT

18.3.2018 16:16

Dodávka pokladního systému WinShop pro společnost Poweprint v Liberci. Specializovaná síť copy center otevřela už svou 7 prodejnu. www.poweprint.cz

více...

LNG Group v OC CČM

15.3.2018 16:04

Instalace druhé prodejny pro společnost LNG Group v OC CČM.

více...

Tomáš Arsov

18.2.2018 09:21

Instalace pokladního systému WinShop Std. pro specializovanou prodejnu v Maislově ulici. Součástí dodávky byl komunikační modul TaxFree a online komunikace s platebním terminálem.

více...

Twin Gate – klášterní officína

16.2.2018 13:04

Instalace pokladního systému WinShop Std. v pasáži Brodway. Součástí dodávky byl komunikační modul TaxFree, online komunikace s platebním terminálem a pravidelný export do účetního systému.

více...

Zahradnictví MELO

5.2.2018 06:46

Ve Strakonicích otevřel Ing. Štěpán Meloun novou pobočku svého zahradního centra. Veškeré obchodní procesy a komunikaci s řídící centrálou v Protivíně zajišťuje WinShop Std.

více...

WinShop Std. aktualizace 16.2018.75

1.2.2018 09:45

Součástí nové verze je mimo jiné možnost vypnutí odesílání plateb realizovaných platební kartou do EET. Tato možnost platí od 1. 3. 2018. Případné objednávky nové verze posílejte na e-mail kancelar@winshop.cz.

více...

GardenMarket

30.1.2018 07:45

Pro zahradní centrum v Uherském Hradišti jsme implementovali obchodní systém WinShop.

více...

Infinite

29.1.2018 10:31

Společnost Infinite se rozhodla rozšířit obchodní systém WinShop i pro svůj velkoobchod. Součástí implementace velkoobchodního modulu je také internetový obchod pro koncové zákazníky.

více...

Dámská móda Axello

26.1.2018 08:27

Pokladní systém WinShop jsme instalovali již ve čtvrté pobočce tradičního českého dodavatele dámské módy.

více...

Comtessa

22.1.2018 09:11

Se společností Comtessa spolupracujeme již od roku 1998. Nyní jsme instalovali již 16. prodejnu tohoto úspěšného konceptu dámské módy a doplňků.

více...

Amazing Jewelry

18.1.2018 13:41

Pro druhou prodejnu dánské šperkařské společnosti, která sídlí v OC Zličín, jsme dodali pokladní systém. Kromě toho jsme pro tento nový revoluční systém implementovali také e-shop www.amazingjewelry.cz.

více...

Naturhouse na Karlově náměstí

15.1.2018 10:20

V Praze 1 na Karlově náměstí sídlí 95. pobočka Naturhouse, v níž jsme instalovali pokladní systém Winshop.

více...

MASO jiko v OC Luka

29.12.2017 11:23

Instalovali jsme pokladní systém WinShop SQL pro novou provozovnu MASO jiko v OC Luka.

více...

Zahradní centra v Mostě a ve Dvoře Králové

28.12.2017 15:09

Společnosti Gardensoft jsme instalovali pokladní systém WinShop SQL v nových provozovnách zahradního censtra ve Dvoře Králové a v Mostě.

více...

Velkoobchodní systém pro Daily Fresh Foods

26.12.2017 13:47

Implementace velkoobchodního systému WinShop pro distributora mléčných výrobků.

více...

Punjabi Food Letňany

22.12.2017 09:28

Dodávka pokladního systému spolu s objednávkovým modulem na obrazovce v OC Letňany.

více...

SKLIZENO v Dobřichovicích

18.12.2017 11:31

Další prodejna pod pokladním systémem WinShop v rámci franšízy SKLIZENO v Dobřichovicích.

více...

Barbershop Anděl otevírá v OC Smíchov

15.12.2017 14:20

Pro nově otevřené luxusní pánské holičství a kadeřnictví jsme implementovali pokladní a rezervační systém.

více...

Instalace v Miami Group

10.12.2017 15:25

Provedli jsme instalaci pokladního systému WinShop Std. na Letišti Václava Havla.

více...

Be in Fashion se rozšiřuje

8.12.2017 16:03

Instalace pokladního systému na druhou pobočku společnosti, v OC Chodov.

více...

Naturhouse v Třeboni a ve Svitavách

3.12.2017 12:00

Instalace pokladního systému WinShop Std. na již 93. a 94. pobočku Naturhouse v České republice, tentrokrát v Třeboni a ve Svitavách.

více...

Ski centrum v Černém Dole začalo používat WinShop

28.11.2017 12:00

Společnost Ski centrum Šmejdíř Černý Důl se do svých dvou prodejen zimního vybavení rozhodla zakoupit obchodní systém WinShop Std.

více...

Nová prodejna Guess na Slovensku

22.11.2017 12:00

Otevření nové pobočky Guess prostřednictví frenšízového partnera v Prešově. Instalace pokladního systému WinShop SQL.

více...

Již 5. pobočka Naturhouse v Bratislavě

17.11.2017 12:00

Nově otevřená pobočka úspěšného frenšízového konceptu Naturhouse v OD Centrum - Karlova Ves v Bratislavě. Dodali jsme pokladní systém WinShop Std.

více...

Nově otevřená prodejna látky Mráz v OC Galerie Harfa

10.11.2017 12:00

Prodejna Látky Mráz v OC Galerie Harfa má moderní tvář. Nejde jen o klasický obchod s látkami, ale o naprosto unikátní koncept prodejny látek a galanterie. Instalovali jsme pokladní systém WinShop SQL.

více...

TANYA PLUS v Liberci

10.11.2017 12:00

Společnost TANYA PLUS zaměřená na prodej spodního prádla otevřela další pobočku v OC Forum Liberec.

více...

WinShop u Calvin Klein

5.11.2017 12:00

Instalovali jsem pokladní systém WinShop SQL do další prodejny Calvin Klein, tentokrát v Plzni .

více...

Prodejní síť NOW TIME používá WinShop

30.10.2017 12:00

Zlatnická a hodinářská prodejní síť NOW TIME používá na všech svých pobočkách pokladní systém WinShop.

více...

Amazing Jevelry ve svých prodejnách v České republice používá Winshop

27.10.2017 12:00

Majitel zcela nového konceptu prodeje šperků si pro své prodejny v České republice vybral obchodní a pokladní systém WinShop. Součástí dodávky je datová komunikace s dánským partnerem a vytvoření internetového obchodu www.amazingjewelry.cz

více...

Nová prodejna společnosti Perleť

26.10.2017 12:00

Pro společnost Perleť jsme pro jejich novou prodejnu v ulici Na Příkopě instalovali pokladní systém WinShop Std.

více...

Druhá prodejna ruských specialit KOLOBOK

22.10.2017 12:00

Pro společnost Extanza Pro s.r.o jsme instalovali pokladní systém WinShop již do druhé specializované prodejny ruských specialit KOLOBOK

více...

Společnost Papírek s.r.o. otevřela v novém obchodním centru LUKA Living papírnictví

20.10.2017 12:00

Dodávali jsme kompletní řešení pokladního systému WinShop Std.

více...

Železářství U RASA otevřelo další pobočku v obchodním centru LUKA

20.10.2017 12:00

Instalace pokladního systému WinShop Std.

více...

ARMANI EXCHANGE v OC Nový Smíchov

19.10.2017 12:00

Nová prodejna AMRANI EXCHANGE v OC Nový Smíchov používá pokladní systém WinShop.

více...

Další prodejna pod značkou W&R obuv v Havířově

18.10.2017 12:00

Pro zákazníka jsme implementovali obchodní a pokladní systém WinShop Std.pro všech 20 prodejen společně s eshopem www.wrobuv.cz.

více...

Úspěšná ryze česká dámská oděvní značka INFINITE otevřela svou další pobočku v Teplicích

15.10.2017 12:00

Společnost Infinite je naším spokojeným zákazníkem již od roku 2006. Proběhla instalace pokladního Winhop Std.

více...

Naturhouse ve slovenské Skalici

12.10.2017 12:00

V rámci úspěšného franšízového konceptu otevřel partner pobočku Naturhouse, tentokrát ve slovenské Skalici. Proběhla vzdálení instalace pokladního systému WinShop Std.

více...

Po tříleté renovaci proběhlo slavnostní otevření rozšířené části Centra Chodov

11.10.2017 12:00

Centrum nabízí 300 obchodních jednotek a stalo se tak největším nákupním centrem v České republice. Společnost WinShop rozšířila svoje portfolio zákazníků o další prodejny a naše pokladní systému používají mimo jiné tyto obchodní jednotky: Aeronautica Militare, Armani Jeans, Armani Exchange, Beltissimo, Calvin Klein underware, COMTESSA, DIESEL, FJÄLL RÄVEN, FRENCH CONNECTION, GUESS JEANS, Klenoty Aurum, Květiny Novák, LEVI’S STORE, Luisa Spagnoli, MARELLA, MARK PJETRI, MET, Napapijri, Pepe Jeans, REPLAY, SKECHERS, SKLIZENO, STEFANEL, TATUUM, TEZYO, TOM TAILOR, Triumph, Vagabond, VANS, VERSACE JEANS, Wolford.

více...

Společnost kitos otevřela v ulici Evropská už svou 32. prodejnu

5.10.2017 12:00

Řešení je postavené na platformě WinShop SQL pro řídící centrálu, která si vyměňuje data s jednotlivými prodejnami. Proběhla kompletní instalace pokladního systému WinShop Std. Součástí spolupráce je komunikace s eshopem.

více...

Nové licence pro společnost Amaso CZ

28.9.2017 12:00

Pro společnost Amaso CZ jsme rozšířili nové licence v provozovně Jeneč.

více...

Nová prodejna Calvin Klein Jeans v OC Chodov

28.9.2017 12:00

Instalace WinShop SQL

více...

Nová prodejna Patrizia Pepe

28.9.2017 12:00

Instalace WinShop SQL

více...

Nejnovější koncept store Luisa Spagnoli otevřela společnost DANIAN v OC Chodov

26.9.2017 12:00

Instalovali jsme pokladní systém WinShop Std.

více...

Nové SKLIZENO

25.9.2017 12:00

Instalace další prodejny v rámci konceptu SKLIZENO v ulici Radhošťská

více...

Společnost BoMare otevřela nový obchod MARELLA v OC Chodov

22.9.2017 12:00

Značka MARELLA je součástí italského holdingu Max Mara. Instalovali jsme pokladní systém WinShop Std.

více...

Nový Fjällräven shop

20.9.2017 12:00

Prodejní síť se rozrostla o další prodejnu v OC Chodov. Všechny prodejny a eshop www.fjallraven-shop.cz/ jsou řízené obchodním systémem WinShop Std.

více...

Společnost My Style otevřela v rámci OC Chodov prodejnu Wolford

10.9.2017 12:00

Wolford je mezinárodně uznávanou značkou nejvyšší kvality, nadčasové elegance a luxusu. Instalovali jsem pokladní systém WinShop Std.

více...

WinShop SQL v dalších zahradních centrech

25.8.2017 12:00

Úspěšně jsme dokončili implementaci pokladního systému WinShop SQL pro 4 zahradní centra : Zahradnictví Dvořák, Zahradnické centrum Brabec, zahradní centrum Ferenčík s.r.o. a Zahradnictví Líbeznice.

více...

Další zákazník s provozem v OD Kotva

20.8.2017 12:00

Společnost Best Collection si zvolila pro své dva nové obchody v OD Kotva pokladní systém WinShop.

více...

Společnost Unity začíná více využívat WinShop

16.8.2017 12:00

Společnost Unity, která provozuje fanshopy pro extraligové hokejové týmy zakoupila licence pro fanshopy v Plzni a Vítkovicích.

více...

Firma Zahradnictví & Akvária Lobkowicz začala využívat WinShop Std.

15.8.2017 12:00

Zahradnictví & Akvária Lobkowicz v Plzni se rozhodlo pro obchodní systém WinShop Std., který jsme v polovině tohoto měsíce úspěšně implementovali.

více...

W&R obuv, spol. s.r.o. se rozšiřuje

12.8.2017 12:00

Společnost W&R obuv, spol. s.r.o. rozšířila svou prodejní síť o další provozovny v Mikulově, Příbrami a Opavě. Všechny pobočky a eshop jsou řízené online z centrály v Brně.

více...

Versaco otevírá provozovnu v Liberci

8.8.2017 12:00

Společnost Versaco neustále pracuje na rozšíření vlastní prodejní sítě a otevřela svou další pobočku v Liberci.

více...

Naturhouse v Olomouci

5.8.2017 12:00

společnost Naturhouse otevřela svou další pobočku v Olomouci. Všichni partneři, kterých je nyní více než 50, tohoto velice úspěšného franšízového projektu používají pokladní systém WinShop.

více...

Kvěriny Novák již se systémem WinShop Std.

25.7.2017 12:00

Dokončili jsme implementaci pokladního a skladového systému v prodejní síti Květiny Novák. Pokladní systém WinShop Standard jsme instalovali na 25 prodejen a řídící centrálu.

více...

My Food na nových místech

15.7.2017 12:00

Společnost My Food Market otevřela nové prodejny v rámci konceptu Náš Grunt a SKLIZENO.

více...

Obuv Lili na Vinohradech

5.7.2017 12:00

Obuv Lili otevřela na Vinohradské třídě již svou 5. prodejnu pod pokladním systémem WinShop Std.

více...

Prodejna Lee, Wrangler a The North Face

1.7.2017 12:00

Společnost Espace retail s.r.o. otevřela v nákupním centru Campus Square svojí další prodejnu. Instalovali jsem dotykovou pokladnu Vari POS a pokladní systém WinShop ve verzi Standard.

více...

TEZYO míří do ČR. WinShop je u toho!

26.6.2017 12:00

Přední rumunský prodejce obuvi TEZYO vstupuje na český trh. Součástí dodávky pokladního systému WinShop je online datová komunikace s centrálou společnosti. První prodejna byla otevřena v Olympii Brno. Další bude následovat na podzim v OC Chodov.

více...

kitos: WinShop SQL a WinShop Std.

20.6.2017 12:00

Oblíbená síť obchodů s domácími potřebami otevřela další dvě prodejny ve Znojmě a Chrudimi. Celkový počet prodejen, které do budoucns budou pojmenovány kitos místo původního označení Action se rozšířil na aktuálních 30 poboček. Všechny prodejny používají pokladní systém WinShop Std., který online komunikuje s centrálou WinShop SQL.

více...

Nové telefonní číslo

19.6.2017 00:00

Dne 19.6.2017 došlo ke změně telefonního čísla. Nové telefonní číslo je +420 222 780 777.

více...

15.6.2017 12:00

Vážení zákazníci, Rádi bychom Vám oznámili, že se společnosti WinShop servis s.r.o. a WinShop software s.r.o. přestěhovaly do nových kanceláří na adrese: GENIUS Business Park, Dopraváků 749/3, 184 00 Praha, Dolní Chabry. Původní kanceláře na adrese Hradní 183, Jenštejn a Sokolovská 215, Praha 9 Vysočany jsou od pondělí 19.6.2017 zrušeny.

více...

PREMIUM FASHION BRANDS - prodejny s luxusní módou

5.6.2017 12:00

Síť prodejen s luxusní módou otevřela nový CONCEPT STORE v OC Chodov. Všechny kamenné prodejny používají pokladní a skladový systém WinShop. Společnost zastupuje mimo jiných značky jako ARMANI JEANS, Beltissimo, HUGO BOSS, Versace Jeans, a dalších celkem 21 TOP značek.

více...

mc|pen - síť prodejen

10.5.2017 12:00

Společnost VersaCo s.r.o. provozující specializovanou prodejní síť papírnictví mc|pen otevřela v Hradci Králové již svou 27 prodejnu.

více...

DUMBO - kavárna

1.5.2017 12:00

Instalace pokladního systému WinShop pro kavárnu.

více...

Pokladny Plojhar

24.4.2017 12:00

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. v prodejně kancelářských potřeb společnosti PLOJHAR s.r.o. v Českých Budějovicích. WinShop Std. byl implementován v síťové verzi včetně zákaznického systému a systému pro evidenci komisního zboží.

více...

TIMI SHINE - vracení TaxFree

20.4.2017 12:00

Prodejna zaměřená na prodej luxusních suvenýrů korejským turistům rozšířila vybavení o další pokladní místa. Speciálně vytvořenou funkcionalitou je vyhodnocení komisního prodeje turistickým průvodcům a online propojení při vracení TaxFree.

více...

Rieker Store a WinShop

10.4.2017 12:00

Další prodejna konceptu Rieker Store byla vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. Prodejnu můžete navštívit v Praze 5, Nádražní ulici.

více...

VEGAN PARK

30.3.2017 12:00

Společnost VEGAN PARK otevřela novou provozovnu rychlého občerstvení v Praze, Budějovické ulice. Je to již 4. provozovna tohoto konceptu, provozovny jsou řízeny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Implementace EET

1.3.2017 12:00

EET bylo jedním z velkých témat posledních měsíců v celé České republice. Pro naší společnost znamenalo především maximální nasazení celého týmu zákaznické podpory. Jen díky němu jsme úspěšně implementovali podporu pro komunikaci se servery Finanční správy na téměř 4 000 pokladen a počítačů u všech našich zákazníků. Poděkování patří nejen členům zákaznické podpory, ale hlavně všem našim zákazníkům za dlouhodobou důvěru v naše řešení WinShop.

více...

Pokladní systém ve SKLIZENO

28.2.2017 12:00

Byla slavnostně otevřena nová prodejna konceptu SKLIZENO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. včetně ON LINE konektoru na objednávkový systém hlavního dodavatele zboží.

více...

Velkoobchodní systém WinShop SQL Retail

20.2.2017 12:00

Společnost FERONA a.s. vybrala pro EET řešení na všech svých velkoobchodních provozovnách pokladní systém WinShop SQL Retail. Celé řešení je propojeno s centrálním ERP systémem společnosti.

více...

Pokladní systém v prodejnách PERY shoes & bags

15.2.2017 12:00

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. ve společnosti Pery. Společnost provozuje síť obchodů se značkovou obuví PERY shoes & bags a internetový obchod www.ipery.cz.

více...

Implementace systému v prodejnách Náš Grunt

1.2.2017 12:00

Byla zahájena implementace pokladního systému WinShop Std. na prodejnách Náš Grunt. V prodejnách franšízového konceptu můžete nakoupit potraviny od malých a středních farmářů a lokálních výrobců.

více...

Pokladní systém v prodejnách TULIPA

20.1.2017 12:00

Byla zahájena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. do partnerských prodejen velkoobchodu s květinami – TULIPA. Mezi implementované sítě patří především prodejny DARUJ KVĚTINY.CZ a ABC KVĚTINY. Výhodou pro zákazníky velkoobchodu TULIPA je především automatické datové propojení, které umožňuje rutinní načítání nakupovaného zboží.

více...

WinShop Std. v prodejnách Jamall

1.1.2017 12:00

Byla zahájena implementace obchodního a skladového systému WinShop Std. v ON LINE verzi ve společnosti JAMALL, která provozuje 27 prodejen s nábytkem po celé České republice. Implementované řešení bude propojeno s internetovým obchodem www.jamall.cz.

více...

WinShop SQL Retail v Preciose

10.12.2016 12:00

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop SQL Retail pro tradičního českého výrobce křišťálových lustrů - společnost PRECIOSA. Krásu a dokonalost výrobků českých sklářů můžete obdivovat v novém Flagship Storu v Rytířské ulici v Praze

více...

Eshop Vans-store.cz

24.10.2016 12:00

Značka Vans patří mezi nejzásadnější action sportive a lifestylové značky. Dokáže oslovit svou jedinečností, unikátností, funkčností a také svou téměř padesát let trvající historií. Nyní si tuto značků můžete online nakoupit v novém eshopu www.vans-store.cz.

více...

Pokladny v Bibloo Concept Store

12.10.2016 12:00

Bibloo Concept Store je unikátní retailový projekt, který se nachází v kompletně zrenovovaném 4. patře OD Kotva. BIBLOO je fashion online obchod určený všem milovníkům prémiových světových značek jako je Replay, Gant, Armani Jeans, Tommy Hilfiger nebo Napapijri. Bibloo Concept Store zvolil pokladní systém WinShop.

více...

WinShop již v 32 prodejnách domácích potřeb Action Prague

6.10.2016 18:12

Síť prodejen domácích a kuchyňských potřeb ACTION se rozrostla o další 2 prodejny. Prodejny můžete navštívit ve Zlíně a v Havlíčkově Brodě. Celá síť prodejen je řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Společnost Finenare s.r.o. otevřela další prodejnu luxusní obuvi a doplňků Beltissimo

1.10.2016 18:07

Síť prodejen luxusní obuvi a doplňků Beltissimo, se zozrostla o další prodejnu v OC Harfa na Praze 9. Jako pokladní systém zde byl instalován program WinShop Std.

více...

WinShop v OC Aupark, v Bratislavě

22.9.2016 17:58

V obchodním centru OC Aupark, v Bratislavě byla otevřena nová prodejna společnosti X-Trading Retail s.r.o. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladní systém WinShop v obchodě Textil Školoudová v Liberci

18.9.2016 17:48

Byl úspěšně implementován pokladní a skladový systém v prodejně Textil Školoudová v Liberci. Prodejna je vybavena pokladnami WinShop Std.

více...

Pokladní a skladový systém v rodinném Zahradnictví Obora

16.9.2016 17:44

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. v rodinném Zahradnictví Obora, patřící společnosti BENT CZ s.r.o.

více...

Pokladní systém v prodejně Pandora v OC Zláté jablko, ve Zlíně

12.9.2016 17:40

Pokladní systém WinShop Std. byl implementován v prodejně s luxusními šperky Pandora, společnosti APPENHILL s.r.o.

více...

Pokladní systém WinShop Std. v nové prodejně Comtesa v OC Harfa

3.9.2016 17:33

Společnost Deman 91 s.r.o. otevřela novou prodejnu v OC Harfa s pokladním systémem WinShop Std.

více...

Nová prodejna společnosti JTH Fashion s.r.o. v teplicích

2.9.2016 18:01

Společnost JTH Fashion s.r.o, otevřela úspěšně další obchod. Prodejna je vybavena pokladní a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Prodejny MYFOOD s pokladním systémem WinShop SQL

1.9.2016 12:00

Byla dokončena implementace pokladního, skladového a výrobního systému WinShop SQL v síti prodejen a restaurací konceptu MyFOOD. Zákazník najde na provozovnách konceptu malé bistro, kavárnu i obchod s čerstvým i trvanlivým sortimentem a delikatesami. Nabídku spojuje filosofie poctivosti, zdravého životního stylu a vlastní výroby. Prodejny konceptu MyFOOD můžete navštívit v Praze v Karlíně, v Brně v OC Olympia, OC Vaňkovka, na Zelném trhu a v Holandské ulici.

více...

Pokladní systém s podporou EET v prodejnách MC Pen

15.8.2016 12:00

Síť prodejen s kancelářskými potřebami MC Pen se rozrostla o další dvě provozovny. Nově můžete navštívit prodejny MC Pen v Přerově a v Olomouci. Všechny prodejny sítě jsou vybaveny pokladním systémem WinShop Std.

více...

WinShop s podporou elektronické evidence tržeb

10.8.2016 12:00

Mezi hlavní činnosti společnosti BOCUS a.s. patří živočišná a masná výroba společně s provozováním sítě prodejen masa a uzenin. Provozy masné výroby ( bourání, výrobu, expedici, včetně objednávek a fakturace ) řídí obchodní a výrobní systém WinShop SQL. V maloobchodních prodejnách byl implementován pokladní systém WinShop SQL Retail, který je propojen s váhami DIGI SM 500.

více...

Pokladní systém v prodejnách zdravé výživy

5.8.2016 12:00

Síť dietetických center NATURHOUSE je opět blíže svým zákazníkům. Nové prodejny mohou klienti úspěšného konceptu navštívit v Jičíně, Hradci Králové a v Senici na Slovensku. Celá síť prodejen a poradenských center je řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladní systém v prodejnách GUT

1.8.2016 12:00

Supermarkety potravin GUT v Mostě a v Litvínově jsou nově vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

WinShop Std. v prodejnách Tamaris

20.7.2016 12:00

V obchodním centru Flora v Praze byla otevřena nová značková prodejna obuvi TAMARIS. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladny v Style Avenue

1.7.2016 12:00

Byla na letišti Václava Havla, v nákupní zóně terminál 2, otevřena další prodejna značkových šperků a hodinek Style Avenue. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. Další prodejny konceptu Style Avenue můžete navštívit v Praze na Národní ulici, v Karlově ulici, v Mariánských lázních a nebo v Karlových Varech.

více...

Pokladní systém v papírnictví MC Pen

20.6.2016 12:00

Síť prodejen školních a kancelářských potřeb MC PEN se rozrostla o další prodejnu. Dvacátou první prodejnu můžete navštívit v OC Atrium na Karlově náměstí. Celou síť prodejen řídí pokladní a skladový systém WinShop Std.

více...

Pokladní systém v NATURHOUSE

15.6.2016 12:00

Síť dietetických center NATURHOUSE se opět rozrostla! Nové provozovny můžete navštívit a své stravovací návyky prokonzultovat v Praze, Rumunské ulici, v Bratislavě na Tolstého ulici a v Krnově. Všechny prodejny konceptu NATURHOUSE jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Skladový systém pro obuv

10.6.2016 12:00

Prodejny obuvi patří mezi časté uživatele systémů WinShop Std. Pokladní systémy WinShop Std. totiž jako jedny z prvních umožnili obchodníkům v České republice evidovat produkty do velikostí a do barev. Nově otevřené prodejny obuvi s našimi systémy jsou Obuv Šotek v Praze, Sokolovské ulici a W&R Obuv v OC Šantovka v Olomouci.

více...

Pokladní systémy v restauracích MYFOOD

30.5.2016 12:00

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop SQL v prodejně a restauraci konceptu MY FOOD v pražském Karlíně. V restauraci MY FOOD najdete širokou nabídku specialit, připravených z maximálně čerstvých a sezónních surovin od lokálních dodavatelů, prodejna MY FOOD pak nabízí řadu produktů bez lepku, laktózy nebo raw produktů.

více...

Pokladní systém WinShop v prodejnách UOMO NAPOLETANO

15.5.2016 12:00

Byl úspěšně implementován pokladní a skladový systém v prodejnách značkové italské módy UOMO NAPOLETANO. Prodejny jsou vybaveny pokladnami WinShop Std. Celý sortiment UOMO NAPOLETANO si můžete prohlédnout v prodejně v Truhlářské a Pařížské ulice v Praze.

více...

Implementace systému WinShop SQL ve společnosti SeleVita s.r.o.

1.5.2016 16:03

Byla dokončena implementace obchodního, výrobního a pokladního systému WinShop SQL do společnosti SeleVita s.r.o., které je dovozcem a zpracovatelem jihoamerického hovězího a zvěřiny. Jednotlivé komodity zpracovává ve svém výrobním závodě v Liberci, prodává velkoobchodním partnerům i na svých maloobchodních provozovnách.

více...

Pokladní systém v zahradnictví Chládek

10.4.2016 12:00

Byla dokončena implementace pokladního systému WinShop SQL Retail v zahradnickém centru Chládek na Praze 6. Pokladní systém WinShop SQL je ON LINE napojen na skladový a účetní systém KARAT. Propojením systémů WinShop SQL a KARAT vznikl silný nástroj pro řízení zahradnických center s vysokou „průchodností“ zákazníků.

více...

Skladový systém v prodejně MeatPoint

30.3.2016 12:00

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. v prodejnách masa a uzenin MeatPoint. V prodejnách konceptu MeatPoint naleznete kvalitní české vyzrálé bio hovězí maso pocházející z ekologického chovu v Krušných horách. Prodejny můžete navštívit v Bubenečské ulici v Praze 6 a v ulici K Sídlišti na Praze 4.

více...

Pokladní systém v prodejnách Triumph

20.3.2016 12:00

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. v dalších pěti značkových prodejnách se spodním prádlem TRIUMPH. Centrálně řízené prodejny partnera společnosti Triumph můžete navštívit v Ječné ulici a OC Nový Smíchov v Praze, OC Plaza v Plzni, v OC Variáda a OC Perla v Karlových Varech.

více...

Pokladny v Armyshopech

10.3.2016 12:00

Ve společnosti ARMATEX, která provozuje síť Armyshopů, byla ukončena implementace systému WinShop Std. Pokladní a skladový systém řídí z centrály síť 4 prodejen. Prodejny s armádním i jiným materiálem můžete navštívit ve Valašském Meziříčí, Kuníně, Kroměříži a v Holešově.

více...

Prodejna s dětskou obuví Crocodilino

5.3.2016 12:00

Byla v OC PALLADIUM otevřena nová prodejna s dětskou obuví Crocodilino. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Elektronická evidence tržeb

1.3.2016 12:00

Vážení zákazníci. Rádi bychom Vás informovali o způsobu řešení legislativní povinnosti elektronické evidence tržeb (EET) v našich pokladních systémech WinShop. Pro všechny stávající zákazníky bude k dispozici upgrade pokladního systému WinShop, který zajistí plný soulad s platnou legislativou. Pro nové zákazníky bude již v základní verzi systému WinShop komunikace EET obsažena. O termínu distribuce upgrade Vás budeme na našich stránkách včas informovat.

více...

Pokladní systém v prodejnách Triumph

29.2.2016 12:00

Ve Společnosti Steffel s.r.o. byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. s centrální FTP komunikací. Společnost patří k partnerům značky Triumph a její prodejny můžete navštívit v Košicích a v Žilině.

více...

Pokladní systém v zahradnickém centru Flora

20.2.2016 12:00

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. v prodejnách Květiny Flora v Krnově a Bruntále a v zahradnickém centru Zahrada Flora v Úvalně. Centrální systém WinShop Std. s FTP komunikací řídí kromě samotného zahradnického centra i 3 prodejny v OFF Line režimu.

více...

Pokladní systém v Harmont & Blaine

15.2.2016 12:00

Italská značková móda Harmont & Blaine je známá svými vysoce kvalitními výrobky, určenými pro celou rodinu. Od roku 2013 můžete pohodlné oblečení, boty a módní doplňky této značky zakoupit i v Praze. Prodejny Harmont & Blaine můžete navštívit na Můstku a ve Slovanském domě. Obě prodejnu a centrála společnosti jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Internetový obchod RealityWear

2.2.2016 12:00

Na adrese eshop.realitywear.cz byl 1. února spuštěn nový eshop značek Camel Active, NZA, Ragman a Calamar. Jedná se převážně o pánskou módu, i když v poslední době se značka Camel Active zaměřuje i na ženy. Eshop využívá generování parametrických url a odesílání změny stavu objednávek pomocí SMS. Eshop je přímo napojen na skladový systém WinShop Std.

více...

Sklizeno na Slovensku

29.1.2016 12:00

Byla otevřena první prodejna konceptu SKLIZENO na Slovensku. Farmářské potraviny můžete nově nakoupit i v Suchém Mýtě v Bratislavě ! Prodejna je stejně jako ostatních 20 prodejen konceptu vybavena pokladnami a pokladním systémem WinShop Std. a váhami DIGI.

více...

Skladový systém pro nakladatelství a velkoobchod

19.1.2016 12:00

Obchodní a pokladní systém WinShop Std. a internetový obchod W-ineshop byly implementovány ve společnosti ALBRA, nakladatelství a velkoobchodu s učebnicemi pro základní a střední školy. Společnost rovněž provozuje síť vlastních prodejen na území cele České republiky. Komunikace mezi prodejnami a centrálou je realizována systéme FTP komunikace.

více...

Masokombinát se skladovým a výrobním systémem WinShop SQL

10.1.2016 12:00

V masokombinátu Dolní Břežany byl do ostrého provozu uveden obchodní, skladový a výrobní systém WinShop SQL. Systém řídí všechny procesy ve výrobě, expediční procesy i komunikaci s odběrateli a sítí vlastních prodejen. V masokombinátu jsou nainstalovány nejmodernější dotykové PC terminály, propojené s váhovými systémy DIGI.

více...

Pokladny v bioobchodech

20.12.2015 12:00

Společnost BIOOBCHOD CZ dokončila implementaci pokladního a skladového systému WinShop Std. na všech svých maloobchodních provozovnách.Celá síť 12 prodejen je řízena centrálně pomocí FTP systému výměny dat.

více...

Pokladní a skladový systém WinShop

1.12.2015 12:00

Pokladní a skladový systém WinShop Std. byl implementován v Zahradním centru Jelínek ve Veltrusech. Pokladní systém je instalován v síťové verzi s pokladnami DELL.

více...

Velkoobchodní systém pro šperky

23.11.2015 11:00

Velkoobchodní a maloobchodní společnost Lillian Vassago nabízí na českém trhu širokou paletu zlatých i stříbrných šperků. Celý sortiment si můžete prohlédnout v prodejnách v Plzni a v Atriu Flora v Praze. Prodejny Lillian Vassago i centrála společnostia jsou řízeny obchodním systémem WinShop Std.

více...

Pokladny pro bageterie

10.11.2015 11:00

Nová bageterie a bistro Bonvivan v Ústí nad Labem je vybaveno pokladním a skladovým systémem WinShop Std. Bistro Bonvivan Vám nabídne posezení v příjemném prostředí a široký sortiment snídaňových menu, baget a sendvičů.

více...

Prodejna Bossini s pokladnami WinShop

1.11.2015 11:00

Byla, v obchodním centru Fontana v Teplicích, slavnostně otevřena první prodejna značkového textilu Bossini v České republice. Značka Bossini nabízí cenově dostupné oblečení pro volný čas. Centrála a prodejna jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Prodejna Marc O’Polo v Praze

10.10.2015 10:00

Významnou událostí v módní branži se stalo otevření vlajkové prodejny Marc O’Polo v Praze na Václavském náměstí. Marc O’Polo je symbolem městského, ležérního životního stylu a nabízí svým zákazníkům prvotřídní neformální oblečení. Třípodlažní prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Windows 10 - problém s ovladači

8.10.2015 10:00

Upozorňujeme zákazníky, aby si nespouštěli na pokladnách bez jakékoliv konzultace aktualizaci na operační systém Windows 10 na pokladnách se starým HW. Některý HW nemá aktuálně dostupné ovladače pro tento operační systém (jedná se zejména o tiskárny a zákaznické displeje).

více...

Eshop Klenoty Aurum

1.10.2015 10:00

V průběhu září byly spuštěny eshopy www.klenotyaurum.cz a www.klenotyaurum.sk. Oba eshopy jsou propojeny se skladovým systémem WinShop SQL, se kterým online komunikují v reálném čase.

více...

Prodejna dětského značkového textilu Petit Bateau v Praze

10.9.2015 10:00

Byla slavnostně otevřena první prodejna dětského značkového textilu Petit Bateau v Praze, v nákupní galerii Myslbek. Petit Bateau je ikonická značka, která se za 120 let své existence stala kultem. Byla založena ve Francii v roce 1893 a nabízí celou řadu oblečení a spodního prádla pro děti všech věkových kategorií. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop SQL.

více...

Změna názvu WinShop Servis

8.9.2015 10:00

Vážení zákazníci, Rádi bychom Vás informovali o změnách v naší společnosti. Od 8.9.2015 došlo ke změně názvu společnosti APLS Praha s.r.o. na WinShop servis s.r.o. Zároveň se společnost WinShop software s.r.o. stala 100% vlastníkem společnosti WinShop servis s.r.o. Tato opatření jsme přijali z důvodu zefektivnění servisních, obchodních a implementačních procesů systému WinShop našim klientům a zároveň pro posílení marketingové účinnosti obchodní značky WinShop. Společnost WinShop servis s.r.o. se bude v budoucnosti věnovat především podpoře a servisu našich obchodních systémů, společnost WinShop software s.r.o. pak vývoji, obchodním případům a implementacím. Všechny uzavřené servisní a smluvní vztahy zůstávají v platnosti i po výše provedených změnách. Doufáme, že přijaté změny povedou k Vaší větší spokojenosti. Management společnosti WinShop software s.r.o.

více...

Prodejny Fjällräven

1.9.2015 10:00

Byla otevřena další prodejna sportovní sítě Fjällräven v OC PALLADIUM v Praze. Jedná se nejnovější prodejnou Fjällräven v České republice. Celá síť prodejen je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. V nové prodejně můžete vybírat z kolekcí Fjällräven, ale i ostatních značek outdoorového zboží

více...

Síť prodejen PME Legend a Marlboro Classic

20.8.2015 10:00

Byla dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. do sítě prodejen PME Legend a Marlboro Classic nabízející značkové oblečení a doplňky. Všech 16 prodejen v České republice je vybaveno systémem WinShop Std. s FTP komunikací a jsou řízeny z centrály společnosti.

více...

Obchodní koncept Sklizeno

10.8.2015 10:00

Obchodní koncept Sklizeno se rozrostl o další dvě prodejny v Praze. Nové prodejny můžete navštívit v Jinonicích v budově AVIATICA a v obchodním centru Fénix. Obě prodejny jsou vybaveny obchodním a pokladním systémem WinShop Std. Celá síť Sklizeno čítá aktuálně 18 prodejen po celé České republice.

více...

20 let Apls Praha

20.6.2015 10:00

Naše společnost oslavila o tomto víkendu 20 let své existence. Uplynulá léta jsme si připomněli v příjemném prostředí vinařství Přítluky (u našeho dlouholetého zákazníka). Doufáme, že budeme i v dalších letech spolehlivým partnerem nejen pro naše současné zákazníky ale i pro nové zájemce o pokladní a skladové systémy WinShop.

více...

Tamda Foods je vybaven systémem WinShop

15.6.2015 10:00

Největší velkoobchodní supermarket vietnamských specialit, potravin a nápojů v České republice TAMDA FOODS otevřel svojí druhou provozovnu. Nově můžete nakupovat v Tamda Foods i v Brně. Oba supermarkety jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladny v Bioobchodech

10.6.2015 10:00

Byla dokončena implementace pokladen a pokladního systému v prodejnách zdravé výživy a přírodních produktů společnosti BIOOBCHOD.CZ v Trutnově a v Brně. V Brně bylo současně otevřeno v paláci ALFA i Zdravé bistro. Všech 12 prodejen společnosti BIOOBCHOD.CZ je vybaveno pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s FTP komunikací.

více...

Pokladny ve Style Avenue

20.5.2015 10:00

Byly slavnostně otevřeny dvě nové prodejny konceptu Style Avenue v Piešťanech na Slovensku. Prodejny Style Avenue nabízejí značkové šperky a bižuterii. Ostatní prodejny konceptu Style Avenue můžete navštívit v Karlových Varech, Mariánských lázních a v Praze. Prodejny používají pokladní a skladový systém WinShop Std.

více...

Pokladní a skladový systém v muzeu

10.5.2015 10:00

Museum Magic Garnet v Praze v Panské ulici vybralo pro řízení svých obchodních procesů pokladní a skladový systém WinShop Std. Muzeum je zaměřené na historické výrobky i moderní šperky od firmy Granát a.s. Turnov.

více...

Zákon o elektronické evidenci tržeb

30.4.2015 10:00

Tento měsíc byly pokladní a skladové systému WinShop std. implementovány v 15 ti nových provozovnách. K novým uživatelům pokladen WinShop patří například značková prodejna HTC mobilních telefonů v Praze v Revoluční ulici, papírnictví MAGGIE, prodejna potravin COVERTIA v Praze na Kačerově, prodejna dárkových předmětů BELLA BORSA v Melantrichově ulici, prodejna luxusních kabelek v Domě Módy, prodejna fresch nápojů Rawvolution v Benediktské ulici, prodejny ARMANI a REPLAY ve Zlatém Jablku a v OC Forum v Liberci. Výčet nových klientů dokazuje velkou flexibilitu řešení WinShop a zároveň vzrůstající zájem o pokladní a skladovou evidenci v souvislosti s připravovaným zákonem o elektronické evidenci tržeb (EET), na který se naši vývojáři intenzivně připravují.

více...

Pokladny v Klenotech Aurum

1.4.2015 10:00

Jako vybroušený diamant byl implementován pokladní a skladový system WinShop SQL na prodejny a do centrály společnosti Klenoty Aurum. Systém WinShop SQL zabezpečuje na všech 60 prodejnách Klenotů Aurum v Čechách i na Slovensku ON LINE pokladní a skladové procesy, velkoobchodní prodej a propojení s internetovým obchodem.

více...

Pokladní systém s Váhami

20.3.2015 11:00

Byla zahájena implementace pokladního a skladového systému WinShop SQL ve společnosti MASO JIKO. Společnost provozuje síť 20 ti prodejen masa a uzenin, které zásobuje především produkty vlastní výroby. Systém WinShop SQL byl implementován s váhami Mettler Toledo.

více...

Pokladní systém v MMA

15.3.2015 11:00

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. do sítě obchodů MMA Shop. V kamenných obchodech a na eshopu společnosti můžete nakoupit vybavení pro bojové sporty, fitness, sportovní i módní oblečení.

více...

Pokladní systém WinShop

10.3.2015 11:00

Byly dokončeny implementace prodejen Benetton v Teplicích, prodejen Bushman v Chebu a v OC Centrál na Kladně, prodejny Bioobchody v OC Centrál na Kladně a v Náchodě, Sklizeno v Praze , OC Harfa a ve Zlíně. Síť obchodů McPen se rozšířila o další prodejnu, kterou můžete navštívit v OC Centrál na Kladně. Všechny prodejny jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

WinShop v Jižních Čechách

25.2.2015 11:00

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. v Zahradním centru a prodejně květin v Českém Krumlově. Obě provozovny jsou řízeny centrálně systémem FTP přenosů.

více...

Pokladny Praha

15.2.2015 11:00

Maloobchodní síť s dárkovými předměty společnosti SUVENYRY.COM s.r.o. se rozrostla o další prodejnu v Nerudově ulici v Praze. Prodejny společnosti jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Skladový systém pro textil

10.2.2015 11:00

V obchodním centru Olympia v Brně můžete navštívit nově otevřené prodejny se značkovým textilem Wrangler a VANS. Obě prodejny jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Skladový systém v Bio prodejnách

20.1.2015 11:00

Společnost BIOOBCHOD.CZ, provozovatel sítě bio prodejen, zvolila pro řízení svého obchodování pokladní a skladový systém WinShop Std. BIOOBCHOD.CZ provozuje v České republice momentálně 10 prodejen. V prodejnách můžete nakoupit zdravé potraviny a nápoje, bezlepkové potraviny, čaje, bylinky, extrakty, doplňky stravy i přírodní kosmetiku.

více...

Online skladový systém

15.1.2015 11:00

Společnost KULLA Zahradní centrum zvolila pro řízení svého zahradního centra a prodejny květin v OC BORY v Bratislavě pokladní a skladový systém WinShop Std. je provozován ve verzi ON LINE.

více...

Pokladny Versace

10.1.2015 11:00

Pokladní a skladový systém WinShop Std. byl nainstalován v nové prodejně VERSACE v obchodním centru Chodov v Praze.

více...

Uzavřené kanceláře 31.12.2014

30.12.2014 11:00

Dne 31.12.2014 budou uzavřeny naše kanceláře v Jenštejně. V akutních případech (omezení prodeje) volejte na telefonní číslo +420 777 777 474. Servisní zákazníci mohou volat na čísla uvedená v servisní smlouvě. Děkujeme za pochopení.

více...

Změna sazby DPH pro rok 2015

23.12.2014 13:42

Nová verze se změnou sazby DPH systému WinShop Std. bude k dispozici od 29.12.2014. Objednávat upgrade je možné již nyní na mailu servis@winshop.cz. Cena upgrade je 2500,- kč bez DPH. Součástí upgrade jsou základní formuláře odpovídající aktuálně platné legislativě. Naši servisní zákazníci mají upgrade v rámci servisní smlouvy zdarma. Našim klientům, využívajícím službu serverhostingu nabízíme slevu 500,- kč. Je možné objednat úpravu formulářů na zakázku, cena bude stanovena dle našeho platného ceníku a náročnosti vyžádané úpravy.

více...

Pokladny v Palladiu

2.12.2014 11:00

V obchodním centru Palladium v Praze byly otevřeny nové prodejny se značkovým zbožím VANS a NORTH FACE. Prodejny jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladny v síti Naturhouse

25.11.2014 11:00

Síť dietetických center NATURHOUSE se rozšířila o další provozovny. Nové prodejny konceptu můžete navštívit v Říčanech u Prahy, Bánské Bystrici a Nových Zámcích na Slovensku. Všechny prodejny Naturhouse jsou vybaveny pokladnami a pokladním systémem WinShop Std.

více...

Pokladní systém v Under Armour

15.11.2014 11:00

Síť obchodů Under Armour otevřela svojí třetí prodejnu. Celá síť je řízena centrálně, pokladním a skladovým systémem WinShop Std. Under Armour se specializuje na sportovní oblečení a doplňky. Obléká širokou škálu sportovců, zejména profesionální atlety.

více...

Pokladní systém ve zlatnictví

20.10.2014 10:00

Pokladní systém WinShop Std. byl nainstalován do další prodejny luxusních šperků společnosti BENY s.r.o. v OC Quadrio. Řešení WinShop pro zlatnické provozovny nabízí mimo jiné evidenci zásob ve dvou měrných jednotkách, automatický tisk malých zlatnických etiket a komunikaci se zlatnickými váhami.

více...

Pokladní systémy v BubbleManii

10.10.2014 10:00

Síť Fresh barů BubbleMania se rozšířila o 14. provozovnu. Celou síť řídí pokladní a skladový systém WinShop Std. Na provozovnách jsou instalovány intuitivní dotykové pokladny s přehledným systémem výběru prodávaných položek.

více...

Eshop davidsport.cz

11.9.2014 10:00

Dnes byl spuštěn nový internetový obchod Davidsport.cz. Na eshopu naleznete značky Sportalm a Goldbergh, které nabízí luxusní módu na hory. Internetový obchod je napojen na pokladní systém WinShop std.

více...

Pokladní systém v prodejně Stefanel

20.8.2014 10:00

V obchodním centru Chodov byla otevřena prodejna STEFANEL s luxusní italskou módou. Prodejna je řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladny v prodejně Delmart

1.8.2014 10:00

V Praze 5, ulici Nádražní u metra Anděl, byla otevřena první prodejna společnosti DELMART. Vybrat si zde můžete ze široké nabídky kvalitních potravin a pochutnat si na sendvičích nebo salátech v bistru, navazujícím na samoobslužnou prodejnu. Prodejna i bistro jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop SQL Retail.

více...

Pokladní systém Bubble Mania

25.7.2014 12:03

Síť fresh barů BUBBLE MANIA vybrala pro řízení skladového hospodářství a pokladního prodeje systém WinShop Std. s FTP komunikací. Prodejny vybavené pokladním a skladovým systémem WinShop Std. můžete navštívit v Ústí n/L, Neratovicích a v Olomouci. Fresh bary nabízejí pestrou paletu ovocných a mléčných čajů, které Vám dle přání obsluha namíchá v řadě příchutí.

více...

Pokladní systém v Mc PEN

15.7.2014 12:00

Společnost VERSACO, provozovatel sítě papírnictví Mc PEN, otevřela úspěšně další obchod. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s FTP komunikací. Novou prodejnu můžete navštívit v AFI Palác Pardubice.

více...

Pokladní systém ve farmářských prodejnách

5.7.2014 10:00

Úspěšný koncept farmářských produktů SKLIZENO se rozšířil o další prodejnu v Brně. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. a váhami DIGI. Prodejnu můžete navštívit v OC Campus Square.

více...

Pokladní systém v prodejnách Wrangler a Lee

1.7.2014 10:00

V Ostravě a v Hradci Králové byly slavnostně otevřeny nové prodejny značkové módy Wrangler a LEE. Obě prodejny jsou řízeny pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s přímou komunikací s dodavatel obou značek.

více...

Pokladní a skladový systém v Látky Mráz

1.6.2014 10:00

Společnost Látky Mráz, provozovatel eshopu www.latky.cz a dodavatel široké palety látek a textilní galanterie, implementoval pokladní a skladový systém WinShop SQL také na všech svých prodejnách. Byla tím dokončena druhá fáze implementace v této společnosti, která následovala po nasazení systému ve velkoobchodu a pro řízení prodeje eshopu. Prodejny Látky Mráz můžete navštívit v OC Šestka, v Haškově ulici na Letné, v Košické ulici na Praze 10 nebo v Kralupech n/V.

více...

Pokladna ve Vespo Obuv

5.5.2014 10:00

Byla otevřena nová prodejna VESPO Obuv v Jičíně. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std., můžete ji navštívit na Husově ulici, a vybrat si ze širokého sortimentu značkové obuvi.

více...

Pokladna ve vinotéce Réva Rakvice

20.4.2014 10:00

Společnost Réva Rakvice, tradiční výrobce jakostních vín, otevřela další vinotéku v Praze. Novou vinotéku naleznete ve vestibulu stanice Metra Černý Most. Prodejna je vybavena pokladní a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Internetový obchod Eukanuba-shop.sk

7.4.2014 10:00

Začátkem měsíce byl nově spuštěň eshop eukanuba-shop.sk, který je kompletně lokalizován do slovenského jazyka. Internetový obchod je propojen se skladovým hospodářstvím WinShop SQL.

více...

Pokladní systém v prodejně Buffalo

2.4.2014 10:00

Německá módní značka Buffalo nabízí trendovou obuv mnoha různých stylů a střihů. První obchod této značky můžete navštívit i v Praze U Obecního domu. Prodejna je vybavena pokladním a obchodním systémem WinShop Std.

více...

Velkoobchodní systém ve Storge

20.3.2014 11:00

Společnost Storge, velkoobchod s řezanými a hrnkovými květinami, slavnostně otevřela v Praze již svoji druhou velkoobchodní provozovnu. V arealu VGP v Horních Počernicích je na ploše 7 000 m2 k dispozici široký sortiment řezaných květin, hrnkových květin a aranžerských potřeb. Celý velkoobchod s 10 pokladnami a 5 PC v zázemí je řízen pokladním a skladovým systémem WinShop SQL, který je ON LINE propojen s centrálou v Brně a B2C obchodem www.storge.cz

více...

Pokladní a skladový systém WinShop v Napapijri

15.3.2014 11:00

V Praze můžete navštívit již třetí prodejnu NAPAPIJRI. Napapijri je značka italského původu a severské image. Úspěšně kombinuje jedinečný ležérní styl se sportovním, inspirovaným dobrodružstvím a polárními průzkumníky. Značkový textil NAPAPIJRI můžete nakupovat v prodejnách OC Palladium, OC Nový Smíchov a OC Chodov v Praze. Všechny prodejny jsou vybaveny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Eshop Drogerie Martina v novém

6.3.2014 11:00

Drogerie Martina v novém kabátě. Po delší době byl kompletně přepracován celý layout a nahradil tak již na dnešní dobu nevyhovující rozložení eshopu. Nově je postaven eshop na verzi W-ineshop 3.7. Více naleznete na www.drogeriemartina.cz

více...

Pokladní systém v minelli

2.3.2014 11:00

Francouzskou módní značku obuvi a doplňků minelli si můžete v Praze vybírat v dalším obchodě. Novou prodejnu značkové obuvi naleznete v OC Myslbek. Všechny prodejny minelli i eshop řídí pokladní a skladový systém WinShop Std.

více...

Pokladní a skladový systémem WinShop SQL v EMAMASO

28.2.2014 11:00

Společnost EMAMASO s.r.o. otevřela svojí první prodejnu kvalitního masa a uzenin. V nabídce naleznete různé druhy čerstvého nebo vyzrálého hovězího masa od českých farmářů. Prodejnu můžete navštívit v Dlouhé ulici v Praze. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop SQL.

více...

Pokladní systém v prodejnách Swarowski

20.2.2014 11:00

Nová prodejna šperků SWAROVSKI byla slavnostně otevřena v Bratislavě v OC Aupark. Je to již 4 prodejna tohoto konceptu na Slovensku, která je řízena ON LINE pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladní a skladový systém v DKNY

20.1.2014 11:00

Světoznámá módní značka DKNY (Donna Karan New York) otevřela v Praze nové franšízové prodejny. Pro řízení prodejen byl vybrán pokladní a skladový systém WinShop Std. Prodejny můžete navštívit v Železné ulici v Praze a v OC Arkády.

více...

Pokladní a rezervační systém WinShop SQL

15.1.2014 11:00

V kadeřnickém salonu RED byl úspěšně implementován pokladní a rezervační systém WinShop SQL SALON. Systém WinShop umožňuje uživatelům řídit všechny procesy v kadeřnickém salonu od objednávek klientů, oceňování služeb, spotřeby surovin až po automatizovanou tvorbu prodejních dokladů.

více...

WinShop SQL v AMaso

2.1.2014 11:00

Společnost Amaso, řeznická výroba a distribuce kvalitního masa a uzenin, zvolila pro řízení výrobních a obchodních procesů systém WinShop SQL. Systém Winshop SQL byl implementován včetně generátoru šarží, s řízením zrání a evidencí skladových pozic. Společnost A maso je členem skupiny Ambiente a dodavatelem kvalitního masa například do sítě restaurací ČESTR.

více...

Pokladní a skladový systém v K+K Ski School

27.12.2013 11:00

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. v prodejně sportovních potřeb K+K Ski School v Jánských lázních vedle parkoviště u lanovky na Černou horu.

více...

Pokladny v koncept storech Style Avenue

15.12.2013 11:00

Byla otevřena nová prodejna šperků konceptu Style Avenue v Mariánských Lázních. Prodejna je vybavena pokladnou a pokladním systémem WinShop Std. a přímou elektronickou komunikací s dodavatelem. Další prodejnu Style Avenue, vybavenou systémem WinShop Std, můžete navštívit na Národní třídě v Praze.

více...

Zablokování ftp komunikace

4.12.2013 15:14

V důsledku aktualizací operačních systémů Windows společnosti Microsoft došlo na většině počítačů k zablokování ftp komunikace a odesílání dat z programů WinShop. Pro naše zákazníky máme připravenu novou verzi systému WinShop Standard a WinShop Basic, která tuto chybu systému Windows odstraňuje. Servisní zákazníci mají aktualizaci zdarma, ostatním zákazníkům je účtován poplatek 300,- kč bez DPH za každé dvě stanice.

více...

Pokladny v Le Chaton

25.11.2013 11:00

Společnost Le Chaton, provozovatel sítě prodejen luxusního spodního prádla, plavek a doplňků, otevřela již svojí 6. prodejnu. Novou prodejnu můžete navštívit v Plzni na náměstí Republiky. Celá síť je řízena centrálně pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Fiskální pokladny a pokladní systémy na Slovensku

22.11.2013 11:00

Byly implementovány další 3 fiskální pokladny a pokladní systémy WinShop Std. na Slovensku. Společnost Aeronautica Czech republic s.r.o. otevřela novou prodejnu v OC Aupark Bratislava, společnost Forby s.r.o ( bytové doplňky NUEVO ) v OC Eurovea Bratislava a společnost 2 FACES a.s. ( Fastfoward ) v OC Mirage Žilina.

více...

Nová telefonní čísla

21.11.2013 15:02

Pro naše zákazníky jsou nově dostupná nová telefonní čísla +420 222 365 737 a +420 222 360 968. Ostatní telefonní čísla naleznete v kontaktech.

více...

Pokladny a pokladní systémy

10.11.2013 11:00

Byla oficiálně spuštěna nová verze našich stránek www.pokladny.com

více...

Pokladní systém pro zlatnictví

24.10.2013 10:00

Byly realizovány dvě nové instalace pokladen a pokladních systémů WinShop Std. ve verzi zlatnictví a klenotnictví. Prodejny Princes Jewelery a Black Diamond můžete navštívit v Praze na Václavském náměstí.

více...

Pokladna Bushman Sosnowiec - Polsko

22.10.2013 10:00

Byla otevřená nová prodejna Bushman, kterou naleznete v Outlet Center Sosnowiec v Polsku. Pokladna využívá pokladní systém WinShop Std. v polské verzi. Fotografie z instalace naleznete v referencích.

více...

Pokladní systém v prodejnách Killtec

16.10.2013 10:00

Společnost KILLTEC otevřela další prodejnu sportovních potřeb. Prodejnu naleznete v obchodním Centru Černý Most. Všech 20 prodejen KILLTEC je vybaveno pokladním a skladovým systémem WinShop Std. a řízeno z centrály společnosti.

více...

Pokladny ve farmářských prodejnách

10.10.2013 10:00

Obchody s farmářskými produkty jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Obchodům konceptů Sklizeno a Česká Stodola, které naše společnost vybavuje pokladním a skladovým systémem WinShop Std., přibyla konkurence. V Praze ve Kbelých můžete nově navštívit prodejnu Farmářský Krám a na Milady Horákové Farmářské potraviny. Obě prodejny jsou také řízeny pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladny WinShop v Action Prague

1.10.2013 10:00

Síť prodejen domácích a kuchyňských potřeb ACTION se rozrostla o další - 25. prodejnu. Prodejnu můžete navštívit v Přerově. Celá síť prodejen je řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladny v zahradních centrech Flora centrum

20.9.2013 10:00

Flora centrum patří mezi největší zahradní centra v Karlových Varech. Nově můžete navštívit její další provozovnu v Sedleci. Celá síť společnosti Flora centrum je řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladny v domácích potřebách Action Prague

5.9.2013 10:00

Společnost ACTION Prague s.r.o. slavnostně otevřela již 24. prodejnu domácích a kuchyňských potřeb. Novou prodejnu můžete navštívit v Boskovicích a je, stejně jako celý řetězec, řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s FTP synchronizací dat.

více...

Pokladny v bižuterii Queen Sky

1.9.2013 10:00

Společnost Queen Sky zvolila pro řízení své prodejny kosmetiky, šperků, broušeného skla a bižuterie pokladní a skladový systém WinShop Std. Prodejnu můžete navštívit v Praze v Panské ulici.

více...

Pokladny v MC Pen

20.8.2013 10:00

Síť papírnictví McPen otevřela v Praze na Hlavním nádraží již jedenáctou prodejnu. Celý řetězec je řízen pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s FTP synchronizací dat.

více...

Pokladní systém ve Sklizeno v centru Prahy

15.8.2013 10:00

Největší prodejnu konceptu Sklizeno můžete navštívit v centru Prahy, ve Vodičkově ulici. Obchod na ploše cca 400 m2 nabízí produkty lokálních pěstitelů a farmářů. Celý koncept Sklizeno je řízen pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

Pokladní systém v Drogerii Z+Z

20.7.2013 10:00

V Drogerii Z+Z v Lysé n/L ( bývalý partnerský obchod sítě TETA ) byl úspěšně implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. Součástí implementace bylo i načtení počátečních stavů zboží, což umožnilo plynulý přechod z původního skladového systému. Implementací pokladního systému uživatelé získaly moderní systém pro řízení maloobchodu.

více...

Internetový obchod fjallraven-shop.cz a aliceinparis.cz

10.7.2013 10:00

Byli předány dvě nové implementace internetových obchodů značek FJALL RAVEN a ALICE IN PARIS. Oba systémy jsou propojeny se skladovými systémy WinShop Std. a jsou realizovány na aplikaci Win(e)Shop.

více...

Online pokladní systém ve WR Obuv

30.6.2013 10:00

Společnost W&R Obuv ( Tamaris, Rieker ), otevřela další dvě prodejny v Brně v OC Vaňkovka a v Praze v OC Arkady. Obě prodejny jsou řízeny pokladním a skladovým systémem WinShop Std. v ON LINE režimu. Společnost v současné době provozuje 15 obchodů se značkovou obuví.

více...

Pokladní a velkoobchodní systém ve Styx Underwear

5.6.2013 10:00

Společnost STYX - UNDERWEAR, výrobce módního spodního prádla, vybrala pro řízení svých prodejen a velkoobchodu pokladní a skladový systém WinShop Std. Systém WinShop Std. je ve společnosti implementován s FTP komunikací mezi centrálou a prodejnami. Součástí dodávky je i internetový obchod na bázi aplikace Win(e)Shop, nativně propojený se skladovým systémem.

více...

Pokladny v Sklizeno Brno

30.5.2013 10:00

Koncept Sklizeno se rozrostl o další prodejnu v Brně, Josefské ulici. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. a váhami DIGI.

více...

Pokladní systém v farmářské prodejně Sklizeno

22.4.2013 10:00

Byla dokončena instalace pokladního a skladového systému WinShop Std. v další prodejně konceptu SKLIZENO ( www.sklizeno.cz ), který nabízí produkty malých a středních farmářů nebo pěstitelů. Šestou prodejnu konceptu můžete navštívit v Olomouci v ulici 8. května.

více...

Pokladní systém v suvenyry.com

10.4.2013 10:00

Společnost SUVENYRY.COM využívá pro řízení svých prodejen se suvenýry pokladní a skladový systém WinShop Std. Prodejny společnosti naleznete v centru Prahy v ulici Jilská a Melantrichova

více...

Pokladny v Centrum Černý Most

21.3.2013 11:00

Bylo slavnostně otevřeno nové Centrum Černý Most, ve kterém nyní můžete navštívít 160 obchodů a restaurací. SW WinShop je zde, se svými 16 implementacemi, nejrozšířenějším pokladním systémem. Mezi uživatele patří prodejny Aeronautica, Adidas, AKM papírnictví, B360, Calvin Klein, Fjall Raven, Fornarina, Guess, H & D, Minelli, Parfemland, Pepe Jeans, Pizza Bueno, Sanu Babu, Tommy Hilfiger a Vagabond.

více...

Pokladní a skladový systém v prodejnách Guess a Calvin Klein

1.3.2013 11:00

V outletových prodejnách značek GUESS a CALVIN KLEIN byl implementován pokladní a skladový systém WinShop SQL. Systém je řízen ON LINE z centrály společnosti. Outletové prodejny můžete navštívit v Praze, pasáži Lucerna a ve Štěrboholích, v Hatích, v Plzni a ve Vrchlabí.

více...

Pokladní systém v Navigare

20.2.2013 11:00

Pokladní systém WinShop Std. byl implementován v prodejně s luxusním oblečením NAVIGARE v Karlových Varech.

více...

Skladový a obchodní systém v nakladatelství Pierot

1.2.2013 11:00

Nakladatelsví a velkoobchod s knihami - společnost PIEROT - zvolilo pro řízení svých obchodních a skladových procesů systém WinShop Std. Společnost Pierot se zaměřuje především na původní tituly zejména z oblasti cvičebnic a doplňkových učebnic pro základní školy, populárně-naučné literatury a beletrie.

více...

Velkoobchodní a pokladní systém

10.1.2013 11:00

Společnost Curel, největší velkoobchod s řezanými a hrnkovými květinami na Slovensku, zvolila pro řízení svých obchodních, skladových a finančních operací systém WinShop SQL. ON Line systém WinShop SQL realizuje denně stovky fiskálních transakcí na obou pobočkách společnosti a podporuje datové importy dodávek z burzy květin v Holansku. www.curel.sk

více...

Velkoobchodní systém s váhami

28.12.2012 11:00

Ve společnosti Prominent, největším výrobci krůtího masa v České republice, byl implementován velkoobchodní a expediční systém WinShop SQL. Systém obsahuje váhové dotykové terminály pro bourání masa a výrobu, expediční terminály s tiskem etiket i EDI komunikaci s odběrateli. Společně s již dříve implementovaným maloobchodním systémem tak poskytuje společnosti všechny nástroje pro řízení všech obchodních činností v reálném čase.

více...

Pokladní systém v Látky Mráz

20.12.2012 11:00

Společnost Látky Mráz ( www.latky.cz ) svěřila řízení svého velkoobchodního prodej látek a eshopu obchodnímu a skladovému systému WinShop SQL.

více...

ABC Sulice

5.12.2012 11:00

Bylo slavnostně otevřeno obchodní centrum ABC Sulice - multifunkční komplex, který je umístěn na Starobenešovské silnici u Jesenice. Všechny prodejny obchodního centra včetně supermárketu potravin řídí pokladní a skladový systém WinShop Std.

více...

Calvin Klein a Guess

10.11.2012 11:00

Byla ukončena první fáze implementace pokladního a skladového systému WinShop SQL Retail v síti prodejen Calvin Klein a Guess. Všech 35 prodejen je řízeno a sledováno v reálném čase z centrály společnosti prostřednictvím unikátní technologie WSR, která umožnuje nepřerušitelný provoz pokladen i v případě výpadku spojení s centrálním řídícím serverem.

více...

Prominent

30.10.2012 11:00

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop SQL s napojenými váhami Mettler Toledo v síti prodejen společnosti Prominent. Společnost Prominent je největším výrobcem krůtího masa v České republice. V 11 firemních prodejnách můžete nakoupit plný sortiment drůbežího masa a uzenin.

více...

Evidence a distribuce voucherů v obchodních centrech

19.10.2012 10:00

Naše společnost implementovala další licence systému pro evidenci a distribuci voucherů v obchodních centrech. Systém WinShop Std. - Voucher řídí distribuci, prodej a vyplácení Voucherů v obchodních centrech PALLADIUM, NOVÝ SMÍCHOV a nově také v centru NOVODVORSKÁ PLAZA.

více...

Galerie CENTRAL

10.10.2012 10:00

V centru Bratislavy byla slavnostně otevřena nová obchodní galerie - CENTRAL. Mezi obchody, které využívají pokladní systémy WinShop pro řízení prodeje, patří např. značky TRIUMPH, NATUR HOUSE, WRANGLER, LEE.

více...

MAX MARA

15.9.2012 10:00

Na letišti Václava Havla v Praze v bezcelní zóně byl otevřen další obchod s pokladnami a pokladním systémem WinShop Std. Provozovatel konceptu MAX MARA si vybral pro řízení svého nového obchodu systém WinShop Std. s FTP komunikací.

více...

Aeronautica Militare

20.8.2012 10:00

V České republice byly otevřeny první dvě prodejny s italskou modní značkou Aeronautica Militare. Prodejny můžete navštívít v OC Olympia v Olomouci a OC Olympia v Brně. Obchodní procesy v síti prodejen řídí pokladní a skladový systém WinShop Std. a internetový obchodní systém WinEshop.

více...

The North Face Chodov

20.7.2012 10:00

Pokladní a skladový systém WinShop Std. byl úspěšně implementován v další prodejně značkového outdoorového oblečení The North Face® . Novou prodejnu můžete navštívit v Praze v OC Chodov.

více...

Action OC FORUM Liberec

10.7.2012 10:00

Síť prodejen domácích a kuchyňských potřeb ACTION se rozrostla o patnáctou provozovnu ! Novou prodejnu naleznate v OC FORUM Liberec. Všechny prodejny společnosti jsou řízeny pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s FTP komunikací.

více...

QBRC

10.6.2012 10:00

Byla úspěšně dokončena implementace pokladního a skladového systému WinShop Std. a on-line napojeného internetového obchodu Win(e)Shop ve společnosti QBRC, provozovateli sítě prodejen sportovního a volnočasového oblečení Quiksilver a Roxy.

více...

INGLOT v OC Chodov

30.5.2012 10:00

Byl implementován pokladní a skladový systém WinShop SQL do první prodejny značkové kosmetiky konceptu INGLOT v OC Chodov. http://inglotcosmetics.com/

více...

koncept prodejen Sklizeno

15.5.2012 10:00

V České republice se úspěšně představil nový koncept prodejen Sklizeno, které nabízejí produkty malých a středních farmářů nebo pěstitelů. Prodejny nabízejí produkty vypěstované nebo vyrobené prověřenými postupy a recepturami, bez použití konzervantů a škodlivých chemikálií s garantovaným původem v regionu prodejny.První dvě prodejny můžete navštívít v Brně u haly Rondo a v Praze v Nuslích. Obě provozovny používají pokladny a pokladní systém WinShop Std. Více informací na http://www.sklizeno.cz

více...

Ravis vinné sklepy Rakvice

20.4.2012 10:00

Vinařská společnost Ravis vinné sklepy Rakvice otevřela dvě nové vinotéky s širokým sortimentem jakostních vín vlastní produkce i vín zahraničních . Celá síť vinoték je řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s FTP komunikací. Nově tedy můžete navštívit vinotéky RAVIS v OC Kaufland na Praze 3 a Praze 8 nebo eshop na stránkách http://www.ravis.cz

více...

NATUREHOUSE Zlín a Litoměřice

10.4.2012 10:00

Síť prodejen zdravé výživy NATURHOUSE se rozšířila o prodejny ve Zlíně a Litoměřicích. Prodejny jsou řízeny pokladním a skladovým systémem WinShop Std. Celkový počet prodejen konceptu NATURHOUSE tak již dosahuje čísla 45 !

více...

Slavnostní otevření nákupního centra Nová Karolina v Ostravě

22.3.2012 11:00

Bylo slavnostně otevřeno nákupní centrum Nová Karolina v Ostravě. Pokladní a skladové systémy WinShop Std. a APLS patří již tradičně k nejužívanějším pokladním řešením obchodního centra a jsou instalovány např. na prodejnách značkového textilu BUSHMAN, TRIUMPH, COMTESSA, JEANS MACHINE, prodejnách obuvi VAGABOND, MIXER, TAMARIS, prodejně zdravé výživy NATUR HOUSE, papírnictví Mc PEN a potravinách ALBERT.

více...

WinShop v dalších prodejnách masa a uzenin

10.3.2012 11:00

Systémy WinShop byly úspěšně implementovány v dalších prodejnách masa a uzenin. Společné řešení s váhovými systémy DIGI nově užívají řeznictví HAJŠO v Lounech a řeznictví a uzenářství Pavel Klamt ve Vlašimi.

více...

Společnost Tobitex CZ s.r.o. vsadila na WinShop Std. s FTP komunikací

1.3.2012 11:00

Společnost Tobitex CZ s.r.o. - provozovatel sítě 9 obchodů se značkovým textilem GUESS a Tommy Hilfiger - vybrala pro řízení obchodních a skladových procesů systém WinShop Std. s FTP komunikací. Prodejny společnosti naleznete ve Zlíně, Olomouci, OC FUTURUM a OC Avion v Ostravě, Pardubicích, Karlových Varech, OC Plaza a OC Olympia v Plzni a v Liberci.

více...

T.M.Lewin otevřela v Praze svou první prodejnu

29.2.2012 11:00

Anglická společnost T.M.Lewin, která přes 110 let vyrábí a prodává oblečení a doplňky pro podnikatele, otevřela v Praze v pasáži Myslbek svoji první prodejnu ve střední a východní Evropě. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. doplňeným o speciální účtenkové promoakce. Společnost T.M.Lewin provozuje v Anglii obchodní síť 60 prodejen.

více...

WinShop již ve 4. prodejně The North Face®

10.2.2012 11:00

Pokladní a skladový systém WinShop Std. byl úspěšně implementován již ve čtvrté prodejně značkového outdoorového oblečení americké značky The North Face® . Systém WinShop Std. umožňuje prodejnám The North Face® automaticky importovat elektronické doklady od dodavatele a dle nastavení zpět reportovat prodejní data. Značkové prodejny naleznete v Praze, Ostravě, Liberci a nově také v Bratislavě.

více...

NATUREHOUSE otevřel prodejnu v Písku

5.2.2012 11:00

Síť prodejen zdravé výživy NATURHOUSE se rozrostla o prodejnu v Písku. Prodejna je stejně jako ostatních 40 prodejen konceptu řízena pokladním a skladovým systémem WinShop Std.

více...

WinShop ve společnosti Flora Centrum Karlovy Vary

20.1.2012 11:00

Ve společnosti Flora Centrum Karlovy Vary byl implementován systém WinShop Std. Pokladní a skladový systém WinShop Std. řídí obchodní procesy v Zahradním centru a na prodejnách společnosti. Flora centrum nabízí na svých provozovnách široký sortiment řezaných a hrkových květin a kompletní služby v oboru zahradnictví. http://www.flora-centrum.cz/

více...

Společnost FRUTAPURA s.r.o. otevřela novou prodejnu

10.1.2012 11:00

Společnost FRUTAPURA s.r.o. otevřela novou prodejnu se širokým sortimentem běžného ovoce a zeleniny i exotických specialit z celého světa. Prodejna je vybavena pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s váhovým systémem Digi. Prodejnu můžete navštívit v Dlouhé ulici na Praze 1.

více...

WinShop v největším hobby marketu v Třebíči

27.12.2011 11:00

V obchodním domě HausSpezi, největším hobby marketu v Třebíči, byl koncem tohoto roku úspěšně implementován pokladní a skladový systém WinShop Std. v síťové verzi. Na ploše více než 3000 m2 nabízí obchodní dům široký sortiment domácich potřeb, potřeb pro kutily, obkladů a dlažeb, stavebního materiálu a zahradních potřeb.

více...

Síť prodejen Kili sýry & Delikatesy začala používat WinShop

20.12.2011 11:00

Síť prodejen Kili sýry & Delikatesy zvolila pro řízení svých provozoven pokladní a skladový systém WinShop Std. s váhami DIGI. Kili sýry & delikatesy nabízejí až 150 druhů kvalitních holandských, švýcarských, francouzských, belgických a italských sýrů. Provozovny naleznete v Praze v pasáži Zlatý Anděl a v Galerii Butovice.

více...

Síť prodejen ACTION otevřela nové dvě provozovny

15.12.2011 11:00

Síť prodejen domácích a kuchyňských potřeb ACTION otevřela nové dvě provozovny v NC Olympia v Olomouci a AFI Palace v Pardubicích. Všech 12 provozoven společnosti je řízeno pokladním a skladovým systémem WinShop Std. s FTP komunikací.

více...

Společnost W&R Obuv zvolila WinShop Std.

10.12.2011 11:00

Společnost W&R Obuv zvolila pro řizení sitě svých obchodů s obuví pokladní a skladový systém WinShop Std. ve verzi ON LINE. Společnost W&R Obuv provozuje 8 obchodů včetně concept store TAMARIS a RIEKER.

více...

Společnost Jiná Zahrada implementovala pokladní a skladový systém WinShop Std.

1.12.2011 11:00

Společnost Jiná Zahrada z Ústí nad Labem implementovala pokladní a skladový systém WinShop Std. Na začátku roku 2012 bude implementace pokračovat rozšířením systému do budovaného zahradního centra v Mladé Boleslavi - Debři a propojením obou provozoven systémem FTP komunikace.

více...

0 ks
Košík: 0,00
0 ks