Referenční dopisy

Pepe Jeans

Společnost KLAR Fashion s.r.o. provozuje dvě prodejny a internetový obchod výhradně se zbožím značky PepeJeans.
http://www.pepe-jeans-store.cz/

Věc: Poděkování za spolupráci

Vážení obchodní přátelé,

Rád bych Vám poděkoval za dlouholetou obchodní spolupráci a celkově vstřícný zákaznický přístup.
Musím ocenit vaše korektní a profesionální jednání a snahu nalézt vždy co nejefektivnější řešení pro naše specifické potřeby. Díky tomu se nám také v poslední době podařilo spustit projekt internetového obchodu, který více než úspěšně doplňuje naše dvě kamenné prodejny.
Vynaložené prostředky hodnotím zpětně jako velmi efektivní a upřímně prohlašuji, že si naše obchodování si bez informačního systému WinShop již nedokáži představit.
Celé Vaší společnosti přeji hodně pracovních úspěchů a těším se na naší další spolupráci.

S úctou,

Dušan Grufík
Majitel

Karafa s.r.o.

Společnost Karafa s.r.o. je provozovatelem sítě 200 prodejen květinářství Flamengo. http://www.flamengo-kvetiny.cz

Vývojářů systému WinShop SQL si velmi cením a mohu, myslím, bez přehánění prohlásit, že naše rozhodnutí pro řešení WinShop vnímáme jako správné a prozíravé. Velmi rovněž oceňuji, že po celou dobu nyní již čtyřleté spolupráce s Vaší společností, jste vždy přistupovali ke všem našim požadavkům zodpovědně a profesionálně. Jsem proto rád, že jsme ve vás našli dobrého a spolehlivého partnera.

Martin Knoflíček
výkonný ředitel

Action Prague

Společnost Action Prague s.r.o. je rozvíjející se maloobchodní řetězec s 25 prodejnami po celé České republice. Hlavním oborem činnosti společnosti je prodej domácích potřeb, kuchyňského náčiní, úklidových pomůcek a koupelnových doplňků. http://www.actionprague.cz/

V polovině roku 2010 vyhlásila naše společnost výběrové řízení na dodavatele informačního systému pro řízení plánované sítě maloobchodních prodejen. Mezi hlavními kritérii očekávaného systému bylo komplexní pokrytí potřeb obchodního řetězce, centralizované řízení, rychlý, intuitivní a stabilní pokladní systém, statistické a analytické výstupy a v neposlední řadě i napojitelnost na informační systémy našich dodavatelů. Na konci října byl jako konečný vítěz výběrového řízení vyhlášen systém WinShop, dodávaný společností APLS Praha s.r.o.

Po bezmála tříletém používání systému WinShop mohu konstatovat, že se naše očekávání bezezbytku splnila. Systém WinShop nám výrazně zjednodušil rozjezd celého projektu a v současné době je jedním ze základních faktorů jeho úspěšného rozvoje. Rychlost odbavení zákazníka na pokladně, systém promoakcí, automatické generování objednávek dodavatelských a jejich následné vykrývání i rozsáhlé statistické a analytické výstupy jsou již dnes nepostradatelnými funkcemi při práci na prodejnách i pro řízení celého obchodního řetězce.

Doufám, že úspěšná spolupráce se společností APLS bude pokračovat i nadále a že systém WinShop přispěje k dalšímu plnění našich obchodních cílů.

Mgr. Radek Skoták
Retail Manager

Nakladatelství Slovart

Nakladatelství Slovart vydává a distribuuje knihy předních světových nakladatelů (Taschen, Ullmann, Octopus, Exley) a knihy domácích autorů převážně z oblasti umělecké, populárně naučné a dětské literatury. Za bezmála 20 let své působnosti vydalo již více než 1 500 titulů. http://www.slovart.cz

Systém WinShop jsme začali používat začátkem roku 2002. Nahradil v té době již nevyhovující obchodní a skladový systém, který pracoval pouze pod operačním systémem MS DOS. Před začátkem implementace jsme přesně formulovali naše potřeby, především nezbytnost evidence knih na komisních skladech našich partnerů, podporu expedičních datových terminálů, možnost práce s čárovými kódy ISBN a snadnou tvorbu dodacích listů a daňových doklad.

Po desetiletém používání systému WinShop mohu každému zájemci v našem oboru tento program doporučit. Bez potíží zvládá evidovat i vyhodnocovat komisní sklady více než dvou set našich partnerů, podporuje elektronickou komunikaci s největšími knihkupci, poskytuje řadu důležitých statistických výstupů a je spolehlivý. Velmi důležitá je pro nás i podpora programu, kterou nám pracovníci společnosti APLS rychle a ochotně poskytují.

Jarmila Holušová
ředitelka