Případové studie

Implementační studie Karafa spol. s r.o.

Karafa spol. s r.o., je provozovatelem sítě prodejen květinářství Flamengo. Společnost byla založena v roce 1996 a v současné době provozuje největší síť květinářství v České republice. Více jak 150 květinářství naleznete v supermarketech, hypermarketech a nákupních centrech a v nich pak široký sortiment řezaných květin, pokojových rostlin a doplňků. V současné době zaměstnává společnost KARAFA spol. s r.o. více jak 500 zaměstnanců.

Implementační studie Batavia s.r.o.

U zrodu sítě obchodů Batavia stála myšlenka přenést do našich končin kousek rozmanitosti a vůně exotických krajů, hravosti a vynalézavosti tamních lidí. Společnost Bataviase pokouší poodhrnout oponu, která většinu z nás dělí od vysněných dálek. V obchodech společnosti naleznete originální zboží z Tibetu, Indie, Tichomoří a ostatních exotických míst.

Implementační studie Czech Puma Dassler s.r.o.

Bratři Adolf a Rudolf Dasslerovi rozdělili v roce 1948 původní společnost Dassler Brothers Shoe Factory a každý založil svou vlastní firmu. Rudolf Dassler založil "Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler" a Adolf Dassler - ADIDAS.

Implementační studie Ferona a.s.

Obchodní společnost Ferona prodává hutní materiál na trhu České v Slovenské republiky již téměř 200 let.

V roce 1829 založil v Praze L. G. Bondy železářský velkoobchod , který se v roce 1919 stal akciovou společností s názvem FERRA a. s. Přes nejrůznější období transformace a slučování s dalšími obchodními firmami vznikla v roce 1972 společnost "Ferona, národní podnik, Praha". Začátkem 90. let se ze státního podniku stala Ferona, a. s. s dceřinou společností Ferona Slovakia, a.s. na území Slovenské republiky.