Pokladní tiskárny

Pokladní tiskárna

SAMSUNG Bixolon SRP 350 Plus II

Pokladní tiskárna

Pokud hledáte rychlou a spolehlivou tiskárnu se snadným ovládáním pro termální tisk na papír šíře 80mm je SRP-350 přesně to co hledáte. Je vhodná nejen pro prodejní systémy, ale také pro použití ve skladech, výrobě, na poštách,ve spojení s měřícími a vyhodnocovacími zařízeními a mnoha dalších odvětvích.
Snadné vkládání papíru velmi zjednodušuje práci obsluhy. Jednoduše vyměnitelné rozhraní umožňuje nasazení v nejrůznějších oblastech použití. Dostupné ovladače umožňují snadnou instalaci ve většině operačních systémů.
Moderní design, malé rozměry a dostupnost v béžové i černé barvě dovolují přizpůsobení pro všechny interiéry.

Vysoká rychlost tisku 200mm/sec. Rozhraní USB 2.0.

Pokladní tiskárna

SAMSUNG Bixolon SRP 275

Pokladní tiskárna

Tato tiskárna je ideální nejen pro všechny POS aplikace, ale široké využití najde také v restauračních a kuchyňských systémech. Je to robustní zařízení s vysokým výkonem. Je velmi spolehlivá při tisku na všechny šířky papíru.
Mechanická konstrukce zajišťuje bezchybné vedení papíru. Uspořádání otevíratelných krytů dovoluje jednoduchou výměnu papíru a snadné čištění. Při tom všem je zachována snadnost obsluhy a příjemné ovládání.

Pokladní tiskárna

SAMSUNG Bixolon STP 103 II

Pokladní tiskárna

Pokladní tiskárna malých rozměrů s podporou USB 2.0. Lze tisknout až rychlostí 70mm/sec na kotoučky šíře 58mm. Maximální velikost návinu kotoučku je 60 mm.