O firmě

Naše společnost patří mezi největší české dodavatele informačních systémů pro řízení obchodních organizací.

Základní informace

Název:
WinShop Software s.r.o.
Sídlo:
Kyselova 1186/1, Praha, 182 00
Centrála společnosti:
GENIUS Business Park, Dopraváků 749/3, 184 00 Praha, Dolní Chabry
Statutární zástupce:
ing. Martin Pinkas
Prokurista
ing. Michal Říha
Richard Pohl
Telefon:
+420 222 780 777
E-mail:
winshop@winshop.cz
Internet:
www.pokladny.com

Společnost působí na českém trhu od roku 1995 a od svého založení se zabývá výhradně dodávkou a vývojem obchodních systémů pro maloobchody, velkoobchody a restaurace. Za tuto dobu získali pravovníci společnosti mnoho zkušeností z reálného obchodu díky kterým dokázali vyvinout kvalitní a stabilní systém WinShop.

WinShop Std. - základní menu systému

Do dnešního dne bylo nainstalováno více než 3500 licencí aplikace WinShop po celé České republice a na Slovensku. Software WinShop je úspěšně používán ve všech oblastech maloobchodního prodeje, velkoobchodu i internetového obchodování.

V referencích naleznete realizace pokladních systémů pro malé butiky, prodejny tabáku, prodejny s obuví a oděvy, prodejny potravin, až po značkové prodejní řetězce řízené centrálním systémem v on-line nebo off-line režimu.

Systém WinShop zajišťuje komplexní informace o pohybu zboží a dokladů maloobchodních i velkoobchodních organizací nebo internetových obchodních galerií. Naše společnost nabízí  uživatelům systému WinShop rozsáhlé znalosti v oblasti obchodních procesů a řízení obchodních organizací, které byly rozšiřovány po dobu více jak 20-ti let spoluprace s nejvýznamnějšími obchodními společnostmi v České republice a na Slovensku.