Kamerové systémy v aplikacích WinShop

Práce s kamerovým systémem v prostředí WinShop

Práce s kamerovým systém WinShop se liší v závislosti na použité verzi pokladního systému. K dispozici máte možnost volby mezi verzí WinShop SQL a WinShop Standard. Kliknutím na jednu z níže zobrazených verzí Vám bude na stránkách firmy NetRex představeno několik zajímavých funkcí daného systému.

Filtrování videa ve web rozhraní systému NetRex na základě událostí z WinShop pokladny

Nahrávky událostí z pokladního systému WinShop jakožto i veškeré další záběry z instalovaného kamerového systému webovém prostředí je možné sledovat přímo ve služby NetRex. Pokladna WinShop vždy po uzávěrce odesílá na NetRex servery seznam vybraných událostí, ke kterým na pokladně došlo. K přenosu si v nastavení WinShop pokladny můžete vybrat mezi těmito událostmi:

Cena služby

K efektivnímu dohledu Vašich pokladen je nutné mít ve Vaší verzi WinShop aktivován příslušný kamerové modul. Aktivace tohoto modulu je zpoplatněna jednorázovou částkou 5000 Kč bez DPH na jednu pokladnu.

Druhým předpokladem je nasazení kamerového systému se službou Vzdálený dohled NetRex. Vzorovou nabídku tohoto řešení můžete prostudovat zde.

Veškeré funkce propojení kamer a pokladny WinShop potom využíváte v rámci licenčních poplatků za službu Vzdálený dohled NetRex.

Zaujalo Vás to?

Kontaktujte nás nebo společnost NetRex a pobavte se o Vašich požadavcích s našimi specialisty. Určitě pro Vás vymyslíme vhodné řešení.